Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha sehova nem vesznek fel...

Ha sehova nem vesznek fel dolgozni, akkor mit csináljak magammal?

Figyelt kérdés
Még betanitott munkára se. Ez hogy lehet?? Azért mert vékony testalkatú vagyok?? Miért van ez?? F

2018. júl. 30. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Költözz Esztergomba, ott mindenkit felvesznek.
2018. júl. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Amilyen szakot tanultál,olyan munkák után kutakodj.Ha nincs hova felvegyenek,akkor ha még fiatalabb vagy,akkor diák munka féléket csinálj talán egy ideig,amíg nem találsz komoly munkát.
2018. júl. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Amikor nő az interjúztató az állásinterjún, akkor soha nem vesznek fel engem sem a mai napig... A nők még itt is nagyon válogatnak, szerintem tuti szimpátia alapján választanak... Szomorú, hogy a nők ennyire betették a lábukat erre a HR területre, igy sokaknak semmi esélye, hogy dolgozni tudjon...
2018. júl. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Keress állást napi 8 órában. Vagy amennyi időben képzed magad, annyival csökkentheted ezt az időt, de minimum 1 órát tölts aktív kereséssel.

Normál esetben sokkal többen jelentkeznek egy állásra, mint ahány embert felvesznek, úgyhogy attól még, hogy alkalmas vagy egy állásra, attól még lehet, hogy van jobb jelölt. Lehet, hogy megbízhatóbbnak tűnt, lehet, hogy csak jobban kijött a leendő főnökkel (ha már napi sok órában együtt kell dolgozni, akkor ez egy fontos szempont), de bármi más is lehet. ez nem jelenti azt, hogy béna vagy, csak annyit, hogy más jobban illett oda (vagy legalábbis úgy tűnt interjú alapján). Ha elég helyre jelentkezel, akkor előbb utóbb fel fognak venni, csak nehéz elfogadni a sok visszautasítást.

Egy pozícióra nem ritka, hogy 20, de akár 50 ember is jelentkezzen, szóval, amíg nem jelentkeztél legalább 20-50 helyre sikertelenül, addig még csak azt se mondhatod magadról, hogy átlag alatti eredményt érnél el. (persze ez a 20-50 ez attól függ, hogy mire és hol jelentkezel)

2018. júl. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Hátha még betanított munkára is alkalmatlan vagy, amiben országos a hiany, akkor én magamba keresném a hibát.
2018. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hat figyelj nincs semmi kezugyessegem soha nem is volt. Nehéz fizikai munkát se bírom. Emberek közt se szeretek lenni. Okos sem vagyok. Igazából akarmibe fogok azt tuti elcseszem. Ilyen vagyok születésem óta nem hiszem hogy lehetne ezzel mit kezdeni. De valami meg csak kellenne dolgozni. Am tényleg egy nő volt az aki tartotta az elbeszélgetést. Szóval nem irt hülyeséget valaki aki azt írta a nok szimpátia alapján választanak.
2018. júl. 30. 22:01
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Az összes ember így születik. A kisbabák, nem túl ügyesek, még járni sem tudnak, beszélni sem tudnak, nem is erősek, stb. Minden amit ezen felül tudni szeretnél, azt meg kell tanulni és gyakorolni kell, utána menni fog. Menj el edzeni és nem leszel gyenge. Gyakorold azt amiben béna vagy és nem leszel bén. kezdj el tanulni és nem leszel hülye. Ilyen egyszerű.

Ha meg magadat sem vennéd fel, akkor meg ne lepődj meg, hogy más sem fog.

2018. júl. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen szakmai végzettséged van?
2018. aug. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már látják rajtad, hogy semmi kedved oda menni dolgozni.


Én is vékony vagyok, nem bírom a fizikai munkát, nem szeretem az embereket, van végzettségem, mégis elmentem gyárba 1-2 hónapra amikor nem volt más lehetőség. Folyamatosan jelentkezgettem közbe más helyekre, amikor pedig tudtam, tovább léptem.

Játszd meg magad az interjún, ne lássák rajtad, hogy csak azért mennél oda, mert nincs jobb.

2018. aug. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!