Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan történhet meg, hogy...

Hogyan történhet meg, hogy szinte mindenki kiadhatja magát valamilyen szakinak, pl burkoló, betonozó, építési vállalkozó, úgy hogy a munkája nem jó (esetleg közveszélyes is) közben pedig le is lép?

Figyelt kérdés
Nincsen erre valamiféle szabály?

ápr. 22. 11:57
A kérdező szavazást indított:
túl gyorsan indult be az építőipari piac és sincs rá megfelelő ember
nem érdekel senkit hogy ki mit tud
sajnos ez ilyen el kell fogadni
hiszen magyarországon élünk
mindig is ez volt
mindig is ez lesz
magam építem a házam és mindent
max a villanyszerelőt engedem be ha már elakadtam
haverral mindent megoldunk
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Úgy, hogy látják, mekkora pénz van az építőiparban. Elsőként kérjél referenciákat, ha nem ad akkor azonnal el kell hajtani.
ápr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A szabály az, hogy kitanuld a szakmát és a végén megkapd a papírt.

Ugyanúgy, ahogy tanár is akkor lesz valaki, ha diplomát kap és nem attól minősül tanárnak, hogy hány tanítványa nyelvvizsgázott sikeresen, jutott valamire az okj-n, tett emeltszintű érettségit a tantargyából, stb.

Ugyanúgy, ha elmefyek valami képzesre és kapok egy papírt, hogy fodrász leszek, akkor fodrász vagyok, ha én mindenkibek letolom nullásgéppel a haját a munka során, nem jön ki senki széttépni a papíromat, viszont nagyon sok mérges exkliensem lesz, akik majd az Interneten negatívan értékelnek engem és nem fognak többen jönni hozzám. :)

ápr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugy, hogy adot csal mindenki, az is, aki zsebbe fizeti. Ha legalisan dolgoztatnak, le lehetne ellenorizni.
ápr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A legrosszabb hogy vannak akik más menő referencia képeit mutatják úgy, mintha a sajátjuk lenne.


3/3 és nincs semmiféle hatósági ellenőr aki kimegy az építkezésekre és szét néz az életveszélyesen épülő házaknál? Vagy ezt állami szinten senkit sem érdekel hogy bocsika bárkire rá esehet a ház mert gázul építették?

ápr. 23. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!