Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi az oka annak, hogy a...

Mi az oka annak, hogy a Morgan Stanley harmadik félen keresztül szerződik le a munkavállalókkal?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ez minden területen igaz-e, de néhány gazdasági pozíciót megnézve mindegyikhez ez volt írva. Mi ennek az oka és milyen hátulütői lehetnek?

ápr. 23. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Könnyebb kirugni ha nem megfelelő munkaerő.

Nem nekik kell leellenorizni es interjuztatni az osszes jelentkezőt

ápr. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Fentiek közül egyik se. Ugyan úgy a Morganesek interjúztatják őket és ugyan úgy van felmondási idejük (kivéve ha határozott idejű a szerződés).

Az oka, hogy egy ekkora, a tőzdsén szereplő cégnél nem mindegy mennyi alkalmazott van, ezért amikor egy bizonyos létszámot elérnek, akkor külsősként foglalkoztatnak embereket.

ápr. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Külsősöket azért könnyebb elbocsátani, tapasztalat. Emellett sok céges juttatásra sem jogosultak.
ápr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, és egy mas multinál dolgozom, de egyik kutya, másik eb.

Utóbbi másfél evben 3 külsős munkatarsam repült ugy, hogy delutan még jókedvűen hazament, másnap nem kellett bejonnie. A normál alkalmazottakkal ezt nem csinaltak meg.

Az én interjum nem maga a céggel volt hanem a közvetítővel.

Régen ennél a cégnél se járt semmilyen bónusz a külsősöknek, idovel változtattak.

ápr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%

Hát ő a Morgan kérdezte, azért javítottalak ki. :)

#3: ugyan azok a céges juttatások járnak a Morgannél a külsősnek, mint az alkalmazottnak.

ápr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!