Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem vesznek fel egy...

Miért nem vesznek fel egy csomó munkahelyre ha megtudjak hogy paranoid vagyok?

Figyelt kérdés

ápr. 24. 06:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert senki nem akarja rombolni a munkahelyén a morált lelkibeteg emberekkel. A munkáltató nem szeretetszolgálat, az egyetlen célja hogy összeszedje a legkompetensebb embereket, és aki folyamatosan parázik valamin az nem kompetens, plisz zavaró másoknak is, szóval még mások munkájár is hátráltatja.
ápr. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert ki szeretne gondot, bajt a nyakába? Valószínűleg nem hiányszakmaban dolgozol, válogathat.
ápr. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%

Mert Magyarországon nulla szinte az EQ és a mentális betegségeken nem akar senki segíteni. Mondjuk befogadó, támogató közeggel.

Minden munkahelyre, ahol több ember dolgozik, kötelezővé tenném a kommunikációs trénert és a pszichológust.

ápr. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Honnan "tudják meg"? A homlokodra tetováltattad? Vagy jelentkezel valahová, behívnak, elkezded tolni magad ellen a negatív reklámot, és azt várod, hogy miközben éppen meggyőzöd őket, hogy ne alkalmazzanak, majd mégis fognak?
ápr. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
#3 a mentális betegségen segítsen a pszichológus, meg a barátai, családja de a munkáltatónak semmi köze hozzá, továbbra sem szeretetszolgálat.
ápr. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A többiek leírták a lényeget, de azért kíváncsi vagyok, hogy mégis honnan tudják meg ezt rólad az interjúztatók? Elmondod nekik? Vagy annyira súlyos a dolog, hogy maguktól rájönnek? Mindenesetre a megoldás az, hogy szakember segítségét kéred a gyógyuláshoz.
ápr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
6: Ha diagnosztizált paranoiás, tehát papírja van róla, akkor azt be kell vallania az egészségügyi vizsgálatkor. Különben megütheti a bokáját betegség eltitkolásáért.
ápr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az alkalmassági vizsgálaton tudják meg és az orvos sem enged legtöbb helyre. De volt amikor meglátás hogy az orvos miket írt az alkalmassági papiromra hívtak az osztalyvezetot aki azonnal visszalepett az alkalmazasomtol.
ápr. 24. 13:04
 9/16 anonim ***** válasza:
19%
Nem kéne elmondani. Mi közük hozzá?
ápr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
9: Már egy ideje nem Magyarországon élek, nem tudom, most hogy van, de a 2000-es években, ha dolgozni mentem valahova, az egészségügyi alkalmassági vizsgálatkor mindig alá kellett írnom egy olyan részt: "Büntetőjogi felelősségem tudatában kijelentem, hogy eltitkolt betegségem nincs."
ápr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!