Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fel kell mondanom a munkahelye...

Fel kell mondanom a munkahelyemen, de nem bírok másik állást nézni, hogy van ez?

Figyelt kérdés
Egészségügyi probléma.. sajnos ha eszembe jut a főnök vagy maga a hely görcsöl a hasam és wc-re kell mennem, egy megfogalmazhatatlan érzés ér el, legszívesebben lehánynám sugárba a főnököket ( mint a Family guyba ). Mert van 4 mindegyik uhhh , piszok emberek. De a kollégák jó emberek, szerettem ott dolgozni, de váltani kell, de nemerek, félek, iszonyúan rossz. Ezt 1 év volt megszokni 3 éve vagyok itt. Felmondás egyértelmű táppenz alatt lesz erre hivatkozva, hogy eü bajok tehát nem kell 30 napot ledolgozni.

ápr. 27. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
?? Most mit akarsz tulajdonképpen tőlünk?
ápr. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A táppénz nem egyenlő a rendes szabival, ergo ha te az egész felmondasi idődet táppénzen kell hogy töltsd, nem hosszabbíthatják meg a felmondási idődet. (Erre rá is kerestem: [link] )


Az más kérdés, hogy makk egeszségesen ki vesz fel téged 30 napos táppénzre.

ápr. 28. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
jó fosást
ápr. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Nem érzed gáznak, hogy onnantól a "szeretett" kollégáid csak úgy fognak rád emlékezni, mint a fososra?
ápr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát a dokim, mert elmondtam neki, hogy 1 hete csak wc-re járok 3 óránként pedig alig eszek fogytam 8 kilót, igaz mert azt mondta rám se ismer olyan voltam mint egy zombi.


Most jó mert nem kell menni meg megyek vizsgálatokra :(((

ápr. 28. 10:45
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy váltani kell. Miért félsz a váltástól? Annyira semmirevalónak érzed magad, hogy nem találnál másik munkahelyet (ami valószínűleg jobb lesz, mint a mostani)?
ápr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, mert ez egy betanított majomnak is csukott szemmel menne, én nekem meg 1 év volt megszokni.
ápr. 29. 01:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor fontolóra kellene venned az önképzést.
ápr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!