Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért hangsúlyozzák állásinter...

Miért hangsúlyozzák állásinterjún, hogy milyen kávé van az irodaépületben?

Figyelt kérdés
Egy elég ismert multihoz jelentkeztem és már állásinterjún szóba került, hogy milyen kávék vannak az irodában. Utánanéztem a redditen is a dolgoknok és ott is többen írták a kávét. Ez miért ilyen lényeges dolog?

máj. 12. 13:24
1 2
 11/18 Duke81 ***** válasza:
37%
Azért nem kéne lefikázni azokat akik isznak kávét csak azért mert ti nem szetetitek! Persze a túlfogyasztás semmiből sem egészséges.
máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
10%

Nem fikázzuk le.

Reggel megiszom a kávémat, az kitart egész napra. Nem szorulok rá, hogy munka közben kávét követeljek magamnak.

máj. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, ez a kevés pozitív dolgok egyikre, amit említeni tudnak...
máj. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Egyébként ezen kívül elég sok pozitív dolgot említettek, de hogy ez a kávé ennyire központi volt mindenkinek…
máj. 12. 18:24
 15/18 anonim válasza:
30%
Azért van ennek másik oldala is: egy multi interjún megkérdeztem a jelöltet, hogy mit nem tudna elviselni a munkahelyen- mire ő: “Ha nincs az irodában ingyen kávé.” 👽🤣
máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem vagyok kávés, de ismerek olyanokat, akiknek ez a közös, vagy össznépi kávézás felér egy kisebb szociális eseménnyel. Ezt nem lenézésből írom, szimplán lehet, hogy itt is azért emelték ki, hogy ilyesmire is lehet ott számítani. Vagy azért is, mert így nem mennek el/ki az emberek ebédszünetben egy kávézóba, hanem meg tudják ezt oldani "házon belül".


Dolgoztam már olyan hotelben, ahol a dolgozóknak (még a pincéreknek sem) volt szabad ingyen fogyasztaniuk a gépi kávét sem. Aztán gondolom a kérdésben szereplő cég tudomására jutott egy hasonló dolog a környékükön, vagy általánosságban, aztán azóta úgy érzik, jobb, ha kiemelik ezt az új munkaerőnek.

máj. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy munkahely a kávét mint valami hatalmas pluszt, úgy állít be, akkor retek hely lesz, az biztos.



Nálunk a biciklitároló a 'non plus ultra'

🤣🤣🤣

máj. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Sokan szeretik a kávét, vagy csak hozzá vannak szokva a koffeinhez. Azért nehézség, ha a pár perces szünetekben mondjuk el kell menni venni, mert benn nincs. Nálunk közös kávéfőző van a konyhában, azért nagy könnyebbség.
máj. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!