Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Emlékszik ràm a màv ha egyszer...

Emlékszik ràm a màv ha egyszer behivtak egy àllàsra de nem mentem el mert nem talàltam az épületüket?

Figyelt kérdés
Most màsik àllàsra jelentkeznék nàluk. Pàlyamunkàs. Tényleg csinàlnàm. Mindegy csak dolgozhassak. De vajon emlékeznek a régi baklövésemre?? Ha esetleg behivnak am hogy talàljak oda?? Mert mondta milyen épület meg hol annó, oda is mentem de még az okostelefon sem talàlta meg!!!

2019. szept. 4. 20:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Embereket is megkérdeztem, azok se tudtàk!! De ez a pàlyamunkàs meló ez nagyon érdekel!! Jól hangzik.
2019. szept. 4. 20:31
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Basszus és violinkulcs! KAJAK ennyire életképtelen vagy, Obi? XD Nem találsz meg egy épületet?

Azért ez egy szint. Nem túl magas, de szint. X'D

2019. szept. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
A behívás után 1 órával már nem emlékeztek rád,nyugodtan menj el rá. Ha nem találod, hívd fel őket, vagy kérj útbaigazítást, ez nem szégyen.
2019. szept. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon aranyos kérdés :DDDD
2019. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
Mi van, Obi, nem vették fel a munkaügyi központ Rambo-tanfolyamára?
2019. szept. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!