Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van félnivalóm, hogy irodai...

Van félnivalóm, hogy irodai munka során talál nálam jobbat a barátnőm?

Figyelt kérdés
Irodába fog dolgozni, kicsit aggódok, hogy ott majd talál valami jóképű főnökféleséget. Én egyszerű szakmunkás vagyok, nem is találkozom nőkkel. Ő viszont pasikkal napi szinten fog.. kicsit aggódom az egésztől, van okom félni?

máj. 21. 07:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szexi vagy és elvarázsolod, akkor nincs okod.

De ha féltékenykedő, rágalmazó és még csak át sem öleled, akkor akàr lehet. De nem az iroda miatt... A legtöbben munkahelyen nem ismerkednek... Hanem úgy általában....

máj. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ, hogy milyen a kapcsolatotok minősége. Ha jól érzi magát benne, vannak közös élmények és kiegészítitek egymást akkor esze ágában nem lesz más után nézni. De ha olyan férfi aki nem adja meg neki azt amire vágyik akkor nagyobb az esélye, hogy ne a jelenlegi kapcsolatában gondolkozzon.
máj. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mi ismerjük a barátnődet, hanem te.


És látszik, hogy egyáltalán nem bízol benne!


(Nekem 1 munkahelyemen kívül mindegyik jellemzően férfias foglalkozás volt, pasik között dolgoztam, nehéz fizikai munkát is. Soha nem adtam rá okot, hogy a párom féltékeny legyen! És soha nem kezdtem ki egy kollégával sem, sőt hajtani sem hajtottak rám. Na jó, volt aki próbált flörtölni, de azzal rögtön tisztáztam a szabályokat, hogy foglalt vagyok).

máj. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol talàlhat jobbat. Utcàn sétàlva is. Ha igénye van rà letölt egy tàrskereső appot és mivel nőből van ezért blank l profillal is 10 percenként negyven csàvó igéri le neki az égről a csillagokat.


Az igazi kérdés hogy Ő hűséges-e.

máj. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%
Van sajnos. Ilyen helyen a nők hamar alá fekszenek a főnöknek.
máj. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 5-ös!


Világ életemben irodában dolgoztam, de még soha, sehol nem "feküdtem alá" a főnökömnek és a kollégáimnak sem. Még akkor sem, mikor szingli voltam. Tehát ne általánosíts kérlek!


Kérdező! Itt nem az irodai munkával van a gond, hanem a bizalmatlanságoddal és az önbizalomhiányoddal. Feltételezem, nem csak a munkatársaira vagy féltékeny, hiszen attól félsz, hogy "elveszik" tőled. Érdemes lenne dolgoznod magadon, hogy ne érezd magad alacsonyabb rendűnek azoknál, akik irodában dolgoznak. Te is ugyanolyan értékes ember vagy, mint ők!

Az én párom is fizikai munkát végez, rettentően felnézek rá és becsülöm, amiért képes minden nap ennyi munkát beletenni abba, hogy neki/nekünk jó legyen és mindenünk meglegyen. Igaz, én is kb. annyit keresek, mint ő, de nekem jóval könnyebb, hiszen irodai munkám van, inkább az agyamat kell terhelni.


Beszéljetek a pároddal a kapcsolatotokról, hogy felismerjétek, miből fakad a bizalmatlanságod és próbáljátok megoldani, illetve mindenképpen dolgozz az önbizalmadon és önértékeléseden!

máj. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50-50... Ha erős a szerelmeket, akkor nem fog megcsalni.
máj. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

NIncs félni valód.. MIért keresed az okot a félelemre? Mi lesz, ha félsz? Jobban csinálsz bármit? a félelem segít, erőt ad, felturbóz?


Ha talál mást és szakít veled mi lesz? Megmutatta neked, hogy nem Ő a te párod.

máj. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!