Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi idő után találtatok...

Mennyi idő után találtatok munkát?

Figyelt kérdés

Elsősorban egyetemi, lehetőleg gazdasági végzettségű emberek érdekelnének. Most fejezem be az egyetemet, elég jó nevű,kb 1 év szakmai tapasztalatom van, de három különböző helyről és fél évet tanultam külföldön. Április-május folyamán kb. 20 helyre küldtem el a jelentkezésemet és egyelőre egy interjún voltam. Kezdek nagyon-nagyon elkeseredett lenni.

Mivel még vissza sem hívtak sehonnan, csak erről az egy helyről.

Másnak hogy megy-ment?

Budapesten keresek.



2013. máj. 22. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem két nyelvvel (angol + német) 2 hét volt.
2013. máj. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Alaque ***** válasza:
Hah, akkor még az elején jársz. Vicc, hogy mennyire nem lehet munkát találni, ne csodálkozz, ha hónapokig nem sikerül. Én néha már annak is örülök, ha egyáltalán visszajeleznek, hogy bocs, de nem kellesz. :)
2013. máj. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Májusban elmentem vagy öt fejvadászcéghez leadni az életrajzom, két hónap alatt behívtak összesen négy helyre interjúra, a negyedik volt a befutó, július elsejétől dolgoztam. Mondjuk ez 1999-ben volt, lehet, hogy azóta rosszabb a helyzet.
2013. máj. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én február óta keresek munkát pénzügy és számvitel diplomával, pont ma is kaptam egy visszautasító e-mailt. Komolyan elgondolkozok rajta érdemes volt ennyit szenvedni érte?
2013. máj. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Alaque ***** válasza:
Mikor egy gyárban dolgoztam biorobotként a soron állva, minimálbérért, és velem szemben egy diplomás agrármérnök ugyanannyiért ugyanazt csinálta, mint én, én is elgondolkoztam, hogy érdemes-e egyáltalán plusz négy-öt-hat-hét évet tanulni.
2013. máj. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sajnos ez így van... :( :S
2013. jún. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!