Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Tudnátok adni tippeket hogy...

Tudnátok adni tippeket hogy találjak albérletet?

Figyelt kérdés
Érdekelnének oldalak, trükkök, tapasztalatok hogy tudnék minél jobb albérletet szerezni Budapesten. A Blaha Lujza tér környékén keresnék, mert közel van a villamos, a metró és a suli. Hárman laknánk benne.

2013. máj. 22. 19:20
 1/2 anonim válasza:
47%
www.google.hu www.expressz.hu www.aprod.hu
2013. máj. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

google és mindenféle apróhirdetési oldalak.

én az után kezdtem csak el keresni, hogy nem vettek fel koliba. így aztán a jobb helyek már elkeltek. gyakorlatilag sorban hívtam az összes olyan hirdetőt, amelyik ajánlatát megfelelőnek találtam. szépen jegyzetelj, hogy melyik mit mond.

ha most keresel, akkor próbálj meg tavaly augusztus-szeptemberi hirdetéseket is, mert lehet hogy lesz pár, ami kiürül, csak még a főbérlő nem foglalkozott új hirdetés feladásával.

kérdezz rá a rezsire. főleg a fűtésben lehet nagy szórás. és ez függ a szigeteléstől és az ablakok állapotától is. az se mindegy, hogy a közös költséget rád terheli-e. tv, internet előfizetés van-e vagy van-e lehetőség arra, hogy beköttess. mennyire régi a hűtő, van-e mikró? a bérleti díjat lakónként kéri vagy az egész lakásra a lakóktól függetlenül? (ha lelép évközben egy lakótársad, nehogy azzal szembesülj, hogy az ő részét is neked/nektek kell kigazdálkodni)

az sem elhanyagolható, hogy csak szobát ad ki vagy egy teljes lakást. ez tőled függ, hogy mit akarsz. aztán meg hogy lesznek-e lakótársaid. esetleg van-e más érdeklődő is, akik mellé beférnél. esetleg te akarsz lakótársat vinni/keresni. ha már van valaki, akkor próbáld meg elkérni a számát, hogy az együttlakást meg tudd kérdezni és nem mellékesen tőle is kérdezz rá a rezsire, néha a főbérlő nem veszi számításba, hogy mikor ő onnan elköltözött, még alacsonyabbak voltak az árak.

2013. máj. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!