Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is van, akinek az apukája...

Más is van, akinek az apukája kimegy külföldre dolgozni? Mennyire nehéz elviselni, hogy nem láthatod őt naponta?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Én speciel örültem amikor kiment. 7 éves voltam akkor, előtte verte anyámat, ivott, dorbézolt, kötekedett velem stb. Sajnos azóta már visszajött, és most is keseríti az életemet.
2013. máj. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
apukám bécs környékén dolgozik, de mivel minden hétvégén látom, ezért nem vészes nélküle. meg mondjuk már 16 vagyok :) de ha messzebb dolgozna és mondjuk csak havonta látnám, az már nagyon pocsék lenne...
2013. jún. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A Tengerész ***** válasza:
Kicsi korban nagyon nehéz. Tengerész kollégámnak be kellett öltöznie egyenruhába amikor itthon volt szabadságon és úgy mennie a lányáért az óvodába, mert a kicsit azzal gúnyolták a többiek, hogy "Neked nincs is apukád, csak hazudod, hogy tengerész!" Később se könnyű....
2013. jún. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En Apa nelkul nottem fel, 2-3 eves voltam, amikor kulfoldre koltozott masik csaladot alapitani. Apatol fugg. En nehezen viseltem es valahol tudatalatt meg a mai napig magamat okolom azert amiert elment. Ha csak dolgozni megy kulfoldre is, ha jo apa, akkor nagyon fog hianyozni, ha olyan, mint az elso kommentelo apja, akkor nem, inkabb feludules lesz.
2013. jún. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én nagyon-nagyon szeretem az apumat! A 90-es évek elején 3 hónapra ment ki Bécsbe dolgozni. Akkor voltam 13-14 éves. Nagyon hiányzott!!!! Minden reggel szomorúan ébredtem, sokat szorongtam. Akkoriban nem hogy internet, mobil nem volt, de még vezetékes telefonunk sem. A 3 hónap alatt jó, ha kétszer hallottam a hangját.

Ma már 34 éves vagyok. Úgy hozta az élet, hogy 50 km-re költöztem a szüleimtől, de még ma is nehezen viselem, hogy csak 2 hetente látom őket :(

2013. jún. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ifjsandor válasza:
14 éves vagyok nemrég Norvégiába ment édesapám úgy oldottuk meg ezt a távolságot hogy apám kollégájának van laptopja és azon tudunk Skype segítségével beszélni.20 napot ott 10-et pedig itthon van.
2013. jún. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!