Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon gáz, ha egy 19 éves...

Nagyon gáz, ha egy 19 éves lány nem dolgozik a nyáron?

Figyelt kérdés
Most végeztem el egy idegenvezetői képzést, úgy érzem, hasztalan volt. Szeptembertől egyetemre megyek, de az sem egy olyan szak, ami nagyon kifizetődő (gyógypedagógia). A nyárra nincs tanulói jogviszonyom, így diákmelók szóba se jöhetnek. Keresem a lehetőségeket, de nem igazán találok olyat, ahol ne kellene gyakorlat/tapasztalat. Az elmúlt 2 nyári szünetben nagyon jó helyeken dolgoztam, de sajnos már nem mehetek vissza. Le fog sülni a bőr a pofámról, ha 19 éves létemre nem találok munkát. Nem alkalmit, kiegészítőt, ilyesmit szeretnék, mert próbáltam már, nagyon rossz, hanem rendszereset. Szerintetek mit tehetnék?
2013. jún. 3. 11:12
1 2
 1/13 anonim válasza:
22%
ásd el magad ez nagy szégyen..fuuu
2013. jún. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

Ha úgy állsz hozzá a gyp-hez, hogy hát, az sem egy kifizetődő szak, akkor inkább el se kezdd.

Egy gyógypedagógus...

2013. jún. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Egyébként nem, nem szégyen, de ha hasznosan akarod tölteni a nyarat, vedd meg az Atkinson Pszichológiát, Horváth László Funkcionális anatómiáját és kezdd el tanulni :)
2013. jún. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az, hogy nem kifizetődő, egy tény. És azt, hogy én képes lennék-e arra, hogy megcsináljam, illetve sikeresen dolgozok a szakmában, szerintem nem a te feladatod eldönteni.
2013. jún. 3. 11:54
 5/13 A kérdező kommentje:
*dolgozzak
2013. jún. 3. 11:55
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem az én feladatom, és nem is döntöttem el, tanulj me olvasni.

de aki úgy kezd bele ebbe a szakba, hogy nem kifizetődő, az ne jöjjön ide.

2013. jún. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jó, az egész válaszom értelmetlen, igazából fölösleges javítgatnom. :D Eléggé ki vagyok akadva, elég rossz döntéseket hoztam mostanában... De a gyp tényleg érdekel, meg is fogom csinálni. Csak bánt, hogy nincs olyan érdeklődésem, amivel lesz pénzem a jövőben........ ennyi.
2013. jún. 3. 11:57
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz.. én 20 éves vagyok, most végeztem el a technikumot és vagy nyár végén, vagy ősszel megyek dolgozni.. ez az utolsó nyaram, amit szabadon eltölthetek és hál istennek a szüleim is azt mondják, hogy élvezzem ki az utolsó nyaramat.. én arra szánom ezt a kis időt, hogy elrendezgessem a dolgaimat, szórakozzak, mert később nem lesz lehetőségem ilyesmire.. szerintem tedd te is ezt, pihend ki magad és ne görcsölj felesleges dolgokon
2013. jún. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
Nem az a gáz, hogy 19 évesen nem találsz munkát, hanem ahogy hozzáállsz a dolgokhoz. Van aki 30 évesen nem talál munkát diplomával, gyerekkel. Aztán ott van a szakodhoz a hozzáállásod. Lehet hogy érdekel meg szeretnéd csinálni, de úgy beszélsz róla, mint aki már most utálja. Nincs olyan érdeklődésed, amivel profitálni lehet? Nem vagy te egy kicsit anyagias? Én nem ítélem el az anyagias embereket, de ha neked mindenben az számít, hogy mennyit profitálhatsz, akkor menj el programozónak, mérnöknek vagy politikusnak.
2013. jún. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én 23 éves vagyok, most végeztem el a főiskolát, én is kihasználom az utolsó nyaramat, az ősszel munkába állok, aztán a nyugdíjig úgysincs megállás..
2013. jún. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!