Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogy anyukám kiakadt, amiért megismertem valakit egy szórakozóhelyen, és felmentem a lakására, és lefeküdtünk? Anélkül hogy a teljes nevét tudnám, meg hogy mit dolgozik. Én 21, a lány 25

Figyelt kérdés

2013. márc. 9. 23:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Úh, te vagy az a bamba, aki szövegértésből 1-est kapott tőlem
2013. márc. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
11%

Igen, igaza van.

Hogy lehet lefeküdni olyannal, akit nem szeretsz, akit nem ismersz?

2013. márc. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán miért mondtad el anyádnak?

Amúgy szerintem sem éppen normálisak az efféle egyéjszakás kalandok, de ha neked jól esik, hát egészségedre.

De azért remélem arra volt eszed, hogy kotont használj.

2013. márc. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%

Szóval te fiú vagy...minek akad ki?Nem te leszel terhes...


De várjunk...még az anyukáddal élsz??21 évesen...

2013. márc. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Elég érdekes, hogy anyudnak mondod el, hogy kivel feküdtél le.... Ezt úgy érzed, hogy normális?
2013. márc. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

25 éves csaj lakására mentél fel TE?? Ez fordítva szokott lenni..


A csaj volt a hülye, te csak szánalmas.

2013. márc. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Fake.:):P
2013. márc. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Kamuzik amúgy :D
2013. márc. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Nem szokásom ezt művelni, de volt okom rá, mert a legkomolyabb kapcsolatom 3 hete ért véget a lány mentális betegsége miatt, amitől új emberré vált, és másnap összejött a legrégebbi barátommal.. így kellett hogy elfelejtsem


és igen, még itthon élek 21 évesen, képzeld. mi ezzel a probléma, hm?! budapesten élek, ide járok egyetemre. és időbe telik még valaki elvégzi a fizika szakot és fizikus lesz, utána majd elköltözök

2013. márc. 9. 23:53
 10/23 A kérdező kommentje:

nem kamuzok, tényleg elmondtam anyukámnak.

és igen a lány lakására mentünk fel, mert ő egyedül él.amugy 23nak hazudtam magamat.

2013. márc. 9. 23:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!