Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha randiztam egy sráccal de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randiztam egy sráccal de nem történt semmi sem, azért vajon eszébe jutok neki szexel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Most olvastam egy kérdést hogy ki kire veri :D és elgondolkodtam hogy pl randiztam már többször is egy sráccal, de semmi sem történt csak néhány csók. De mikor elköszönünk egymástól, gondolhat rám hogy "de megd*gtam volna"? Vagy egyáltalán eszébe jut hogy szexelne velem?
2013. jún. 12. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Többedik randi után szerintem biztosan:)
2013. jún. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
biztos gondol rád, még az is lehet, hogy rád veri ki.
2013. jún. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na mondjuk ez annyira nem hízelgő hogy rám veri ki :D csak elgondolkodtam most ezen...Mert nekem is vannak gondolataim vele kapcsolatban és hogy ez nála is így lehet-e. Csak az a bajom vele hogy annyira nem érdeklem. Mármint el van velem de a személyiségem nem érdekli. Szerintem csak testileg tetszem neki. Esélyes hogy csak szexet akarna...
2013. jún. 12. 23:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Akivel randiztam biztos, hogy már elképzeltem párszór...:D
2013. jún. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én a lányok 80%-ra így gondolok még ha nem is randizom velük...
2013. jún. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!