Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit jelent az, ha valaki csak...

Mit jelent az, ha valaki csak mások előtt bunkó velem?

Figyelt kérdés

Az egyik munkatársam (valamennyire a felettesem is) tök kedves, amikor kettesben dolgozunk. De ha ott van valaki más is, akkor full türelmetlen velem és kicsit lekezelő, fölényes hangnemben beszél.

Miért csinálja ezt?



2013. jún. 17. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert ez a ferfiagy.


A ferfiak csak akkor oszintek egy novel, ha ketten vannak.

Ha mar van ott egy masik ferfi, akkor tartania kell magat, hogy o ferfi, es mutatnia, hogy ferfi.


Nincsen veled semmi baja, csak masok elott tartja magat, hogy a nehezen kialakitott kemeny kepet megtartsa magarol.

2013. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De úgy utálom, mikor bunkó... Természetesen nem is hagyom magam.
2013. jún. 17. 12:47
 3/4 anonim ***** válasza:
A "kemény férfi" meg a bunkóság nem ugyanaz. Én is tapasztaltam ilyet, amit írsz, szerintem két oka lehet. Az egyik, amikor a pasinak tetszik egy nő, de ösztönösen takargatja az érzelmeit (vagyis inkább vágyait), ilyenkor vagy bunkó, vagy simán levegőnek nézi a nőt mások előtt, a másik, amikor valaki zavarba jön, ha hárman vagy többen vannak jelen a társaságban, és szintén leplezni akarja ezt az érzését, ezért elkezd cukkolni, piszkálódni. Elég gyermeteg viselkedés ez.
2013. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Közvetlen kollnőm ilyennek mondható.

Felettes, irodás van a közelünkbe. Ő " csupán " azt akarja hangoztatni : ő dolgozik mint az állat, te nem csinálsz semmit.

Na ezt is nehéz kivédeni, és reagálni, kezelni...


nők vagyunk... tán féltékeny minden tekintetben rám??

2017. szept. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!