Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most érettségizettek mehetnek...

Most érettségizettek mehetnek diákmunkára nyáron vagy nem?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
elvileg nem, mivel a tanulói jogviszony az érettségi letételével megszűnik, viszont sok helyen elfogadják, ha van az érettségi előtti napokból iskolalátogatásid.. én is így dolgozom
2013. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ez legális? Nem lehet belőle probléma?
2013. jún. 25. 12:09
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem lehet belőle baj... végül is ez az egyetlen olyan nyár az ember életében, amikor ha akarna és vért izzadna, se tudna tanulói jogviszonyt szerezni... mivel az előtte és utána lévő évek jogviszonya a nyárra is kiterjed... jó hülyén van ez a rendszer kitalálva, mi az, hogy a diákomat használhatom októberig, de tanulói jogviszonyom nincs a nyárra -.-
2013. jún. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát igen, ráadásul pont Egyetem előtt..megpróbálkozok vele akkor, köszi a választ:)
2013. jún. 25. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!