Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, hol szokatatok cipőt...

Lányok, hol szokatatok cipőt venni? Hol éri meg leginkább? Ruhaboltban érdemes (mint pl Camaieu, New Yorker, H&M stb)?

Figyelt kérdés

2012. okt. 10. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ruhaboltban nem érdemes cipőt venni, főleg téli cipőt nem, azért mert a minőségük nem olyan jó. A ruhaboltban a ruhák minősége a jó, a cipő boltban pedig a cipőké.

Én most vettem egy bakancsot a Belláriába. 20 ezer forint volt, de biztos hogy évekig kitart. Ebbe az üzletben nagyon jó márkák vannak, pl: s.Olivér

2012. okt. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahol találok olyat ami jól néz ki és az évszaknak megfelelő. Pl. télre szép, meleg, bundás csizmát most vettem az egyik kínaiban. 3900 ft volt. Tudom hogy kitart évekig, mert van már elég sok kínais cipőm, csizmám is, mind több éves és még nincs bajuk. Nem csak a drága márkás lehet jó, ezt már rég megtanultam.
2012. okt. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én többnyire Deichmann-ban veszek, vagy kínaiban.
2012. okt. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Deichmannban, Humanicban, Renoban. Ha tavaszi-nyári cipőről van szó, akkor jó a New Yorker, H&M, Tally Weijl is, hiszen úgyis kibír kb. egy szezont, és olcsóbb is, de téli cipőt jobban szeretek cipőboltban venni.
2012. okt. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!