Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ha jelentkezek...

Szerintetek ha jelentkezek majd légiirányító képzésre, akkor jelenthet majd hátrányt, hogy nem mérnöki hanem közgazdasági diplomám lesz?

Figyelt kérdés

Ugye a hungarocontrol weboldalán annyit írnak, hogy elbírálásnál előnyt jelent felsőfokú (főiskola, egyetem) iskolai végzettség. Azt, hogy konkrétan mérnöki még nagyobb előnyt jelentene esetleg nem írja. Meg angolból is középfokú nyelvvizsga kell nekem már most meg van a felsőfok, ez nem sokat számít ott? Mert nekem egyébként elég fura, hogy egy középfok elég ehhez... középfokot már nyolcadikosok meg szokták csinálni :D


előre is köszi a válaszokat



2013. júl. 5. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Maximum akkor számíthat az ilyesmi szerintem, ha olyan sokan megfelelnek az alkalmasságin, hogy szelektálni kell. De nem hiszem, hogy ezen múlna, nem jellemző a ilyesmi, mivel az embereknek csak igen kis hányada képes megcsinálni a tesztet, azoknak is a nagy hányadában fel sem merül, hogy ilyen szakmát válasszon. :D

Ha alkalmas vagy, menni fog, nyugi.

2013. júl. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. júl. 6. 15:42
 3/3 anonim válasza:

Nem számít egyik sem. A latban a legnagyobbat a teszteken elért eredmények nyomják. A felsőfokú végzettség max azt igazolja, hogy képes vagy végigcsinálni egy képzést.

Az angol nyelvet ha nem is tökéletesen, de magabiztosan kell beszélni, a középfoknál magasabb szinten. Ez az elvárható abszolút minimum, de az első kiválasztási teszten kiderül egy pillanat alatt, hogy elég-e az angol tudásod.

2016. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!