Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a helyes válasz erre a...

Mi a helyes válasz erre a kérdésre?

Figyelt kérdés

Pályakezdőként munkát kerestem. Behívnak egy gyárba elbeszélgetésre. Milyen kérdések várhatók?

Mit lehet arra mondani, hogy miért pont ezt a helyet választom???


2013. júl. 10. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt neked kell tudni, miért azt választod, kamu "seggnyalós" válasszal nem biztos, hogy sokra mész.

Amit még valószínűleg meg fognak kérdezni, hogy milyen bér igényed van, azt határozd meg előre magadban mennyiért vállalod a melót, ne érjen meglepetésként.

Szintén nem minden esetben előny, ha keveset mondasz. De az se, ha túl sokat. :)

2013. júl. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyakran megkérdezik, hogy mit tud a cégről, ahová jelentkezik. Mit csinálnak ott, stb.

Miért pont ezt a helyet? Hát mert máshol nincs lehetőség, valamiből élni kell.

2013. júl. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok. Idén érettségiztem... Anyámék nem tudják finanszírozni a főiskolámat, ezért szeretnék pénzt keresni és elköltözni... Ezt nem adhatom mégse válasznak. Tök mindegy milyen meló meg stb. csak pénz!!!!
2013. júl. 10. 16:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért szeretne tecsó takarító lenni?


-Szeretem a kihívásokat (otthon sose kell teleszart WC-t kiganyézni)!

-Vonz az előrelépés lehetősége (hátha egyszer vezethetem azt a sárga gépet is)!

-A versenyképes fizetés miatt (legalábbis egy afganisztáni kecskepásztorhoz képest az)!

2013. júl. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most kb én is ugyanilyen helyzetben vagyok, annyi különbséggel, hogy még nem hívtam fel egyik helyet sem. Nekünk a technikumon tanították, hogyan kell beszélni egy állásinterjún, de arra a kérdésre, hogy miért itt akarok dolgozni én sem tudnék értelmes választ adni, amit ott mondtak, akkora nyalizás, hogy én biztosan nem mondanék ilyet senkinek. Mert az igazság az a legtöbb esetben, hogy a pénz miatt kell a munka, semmi másért.. persze lehet, hogy nem örülnének, ha ezt mondanád, de akkor mi más? max még annyit lehetne, hogy azért akarsz itt dolgozni, mert erre a feladatkörre pont alkalmas a végzettséged és mivel közel is van, nem jelent problémát a bejárás sem. Persze ez s csak akkor jó, ha tényleg igaz. Mondjuk egy gyárban, ha csak sima alkalmazott lennél, nem biztos, hogy feltesznek ilyen kérdéseket.
2013. júl. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!