Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha tetoválásom van akkor...

Ha tetoválásom van akkor kevesebb esélyem van egy állásra?

Figyelt kérdés
Még ebben az évben betöltöm a 18-at és már legalább egy éve tervezem, hogy magamra tetoválok valamit ami nekem sokat jelentene. De akárhányszor felhoztam a dolgot az anyám mindig ellenzi, mert szerinte egy tetoválással kevesebb esélyem lenne munkát találni. Tényleg így van? Még akkor is ha nem egy látványos helyre tetováltatok?

2013. júl. 14. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
És ha a főnök is tetovált? :D
2013. júl. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 gömbicica ***** válasza:
100%

szia. ha valami komoly állásra vágysz, akkor inkább tényleg hallgass Édesanyádra.

Érdekesek az emberek. Én nem kockáztatnék.

Amit tetováltatnál, azt zárd a szivedbe. Ott is örökös magad.

2013. júl. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 SzilKa ***** válasza:
100%
Ha olyan helyre tetováltatsz, amit a nyári melegben is takar a ruházatod (pl. hát, mellkas, comb), akkor nem valószínű, hogy befolyásolni fogja az álláskeresést, hacsak nem olyan helyre jelentkezel, ahol ruhátlanul kell dolgozni... Többnyire nem vetkőztetnek le az állásinterjúkon.
2013. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
77%
Valassz koztes megoldast: tetovaltass olyan helyre ahol nem feltuno,alig eszreveheto:vall,lapocka,hat,mellkas ilyesmi,es akkor a Te vagyad is teljesul,es Anyukad is megnyugszik!:)
2013. júl. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ezt én is mondtam anyukámnak, hogy akkor olyan helyre tetoválom ahol elfedi a ruha, de azt mondta, hogy akkor sem. Helyette viszont mondta, hogy inkább készíttessek köldök piercinget, amit meg én nem akarok. Próbáltam alkudozni vele, hogy akkor köldök piercing helyett legyen egy nyelv piercing mert azt ugyanúgy nem látja senki, de azt is régóta szeretnék, de ő azt sem engedi.
2013. júl. 14. 21:31
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
ha nem az arcodra vagy a koponyádra akarsz tetováltatni akkor szerintem nem probléma mert elrejthető
2013. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Szerinted a munkáltatód nézi a tetkós fenekedet? Viccet félretéve, ha nem banki, apeh, és ilyen hivatalos munkákban gondolkodsz akkor nem romlanak az esélyeid

Ez most olyan dolog hogy bemész egy étterembe jelentkezni elküldenek, mert a főnök vaskalapos tetkó ellenes, akármit csinálhatsz nem fog alkalmazni

Viszont következő sarkon van egy másik hely, ott meg felvesznek mert azt nézi hogy főzöl, és azt kell mondjam így kéne mindenhol mennie hogy lehet tetovált arcod meg aranyfogad, azt kéne nézniük mennyire vagy jó a szakmádban


Azzal mindenki tisztában van hogy nem kell ahhoz tetkó vagy ékszer hogy ne kapj meg egy pozíciót, ha a főnöknek nem tetszik az arcod elküld, tény hogy nem mondja meg hogy az ok pl görbe fog, kopaszság..


Nyugodtan csináltass, anyukád azért mondja mert az Ő idejében Kádárék erősen üldözték a tetováltságot

21/F

2013. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem ilyen látványos helyre szeretném, hanem egy olyan helyre ahol még takarható.
2013. júl. 14. 21:33
 9/13 anonim válasza:

Figyelj en is szaz eve akartam tetovalast,tudtam hogy milyet,hova,mekkorat stb. Megvartam a 18. szuletesnapomat es megcsinaltattam.Anyunak vegul nagyon tetszett es azota is tetszik...:)

Nagyon jol mondja az egyik valaszolo, a normalisabb helyeken a kepessegeidet nezik, en irodavezetokent dolgozok, folyamatos szemelyes kapcsolatom van az ugyfelekkel, soha nem volt gondom a tetovalasommal,pedig az alkaromon van egy szep nagy madar,szoveggel,szoval nem csak egy kis alig lathato csillag...:)))

A fonokom is mindig dicseri...:)

Szoval ha tenyleg nem lathato helyre szeretned akkor Anyukad meggyozheto...Hajrahajra!!:))

4-es voltam ismet!:)

2013. júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bankban dolgozom, vannak visszafogott tetoválások a kollégákon. Olyan helyre tedd, amit a ruha eltakar és minimum az állásinterjún ruha alatt van. Ha már felvettek, az első 1-2 hónapban ne mutogasd. Amint érzed, hogy a csapat tagja lettél és elismerik a munkádat, senkit sem fog zavarni.


Nekem nyelvpiercingem van, kifejezetten olyan munkakörben dolgozom, ahol kényesek az üzleties megjelenésre. Két éve vagyok itt, fogalmam sincs, hogy a főnököm észrevette-e már, mert nem hozta szóba. Egy kolléga kérdezett rá egyszer, amikor valaki gusztustalan dolognál fintorogtam egyet és kinyújtottam a nyelvemet. De inkább meglepett érdeklődés volt, mint negatív hozzáállás.


Sőt, akár a főnökömnek is lehet, de soha nem fog kiderülni, mert férfiként kénytelen hosszúujjú ingben és hosszú nadrágban, zárt cipőben lenni időjárástól függetlenül. Annyit tudunk, hogy a nyakán és a fején, illetve a kézfején biztos nincs :)

2013. júl. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!