Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Google-ban hogyan tudok...

TRT kérdése:

A Google-ban hogyan tudok minden találatot megjeleníteni? Nálam csak az 1 oldalon megjelenő találat állítható be maximum 100-ra. Így összesen 12X100 = 1200 találat nézhető meg a több ezerből. Képek keresése esetén ettől jóval kevesebb.

Figyelt kérdés

Régebben találtam egy házról egy képet. Gondoltam újra megnézem. Beírtam, hogy "ház" Nagyjából 274 000 000 találat

van, de csak 12X100 oldalt nézhetek meg.

Konkrétan:

Egy ház fotóját kerestem az Interneten.

Pár hónapja láttam, és meg akartam újra nézni az eredeti képet cikkel együtt.

Mivel fontos volt, a "ház" találatra adott összes képet

megnéztem. Nem is az a lényeg már, hogy nem találtam meg hanem, hogy pár száz képnél többet nincs is lehetőség megnézni. Lehet állítani valahol hogy mennyi találat jelenjen meg összesen ? Esetleg az összes ?



2013. júl. 14. 06:54
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem törölted akkor a netes elôzményekbe megtalálhatod.
2013. júl. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, de a kérdésem nem ez volt.

A Google keresőbe beírsz valamit amire nagyon sok találat van, pl. beírod ember. Nálam erre 54 millió találatot jelez, de csak 800-at lehet ténylegesen megnézni.

Egy képet kerestem, de csak pár száz képet mutat meg.

2013. júl. 14. 07:39
 3/4 anonim ***** válasza:
és a lap alján a : További találatok -se segít ?
2013. júl. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, a további találatokkal 800-ig lehet megnézni a találatokat. De mi a 800 az 54 000 000 -hoz képest ?

Tudom, hogy nem lehet 54 millió találatot megnézni, de

800 találat meg nevetségesen kevés.

Köszönöm a válaszokat, akkor ennyit tud és kész.

2013. júl. 16. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!