Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felvettek mesterképzésre, de...

Felvettek mesterképzésre, de időközben kaptam egy jól fizető állást és szükségem van a pénzre. Halaszthatok fél-egy évet úgy hogy el se kezdtem még a tanulmányaimat?

Figyelt kérdés

Ma derült ki, hogy felvettek mesterképzésre... igazából teljesen kiment a fejemből, hogy még januárban jelentkeztem, mintegy "vésztartaléknak", hogy ha nem kapok állást, akkor is csináljak valamit. Maga a szak érdekelne hisz plusz végzettséget ad, ami sokkal sokkal több kaput nyitna meg, mint csak a Bsc-mmel.

De időközben jól fizető állásom lett és a pénzre szükségem van, ha újra diák leszek, ismét élhetek csóró életet.

Szóval arra gondoltam, egyelőre passziválnék. Lehetséges ez, úgyhogy el sem kezdtem még? Vagy átmehetek nappaliról levelezőre???

Egyáltalán levelezőn hogy vannak az órák?? Minden héten vagy csak havi egyszer???


2013. júl. 24. 21:15
 1/2 anonim válasza:
Levelezőn változó van ahol péntekenként, de az esetek többségében szombatonként van! Minden héten! Az adott sulinál meg tudod érdeklődni.
2013. júl. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elvileg ugyanúgy lehet passziváltatni, mint anno a BSC-nél. Több osztálytársam is azt csinálta, hogy jelentkeztek egyetemre, ahova felvették őket és passziváltak egy évet, amíg elvégeztek egy technikusi képzést.


Átsorolás levelezőre nem tudom, hogy lehetséges-e. Van olyan szak, aminél igen, van aminél nem. De erről bővebb tájékoztatást az egyetemen tudnak csak adni. (Egyébként minden héten van levelezőn oktatás, nálunk pénteken és szombaton egyaránt.)

2013. júl. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!