Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hamarosan egy másik iskolában...

Egyfiú12 kérdése:

Hamarosan egy másik iskolában fogom folytatni a tanulmányaimat és a tanulás mellett szeretném ha a közösségi életem is jó lenne. Mit tegyek hogy az uj sulimban tiszta lappal kezdve jó barátokra tegyek szert? Milyen legyek?

Figyelt kérdés
Eddigi sulimban nem igazán voltak jófej haverjaim néha elegem volt belőlük.Nem jártunk el sehovase együtt és ritkán hivtak fel.Szeretnék most igazi jó barátokat magamnak mit kell tennem milyen legyek belsőleg külsőleg??hozzáteszem előző sulimban nehezen ment a beilleszkedésem
2013. jún. 28. 16:00
 1/2 anonim válasza:
attól függ hány éves vagy.Ha még fiatalabb könnyebb dolgod lesz.A gyerekek vagy éppen az 5-6.-osok könnyen befogadnak.A korodtól függetlenül mondom:fontos hogy ne nagyképűsködj hencegj meg ilyesmik.Legyél inkább vagány vicces jó fel de csak módjával mert a vagányság átmehet bunkóságba.Én tudom.És ne aggódj ez nem csak rajtad múlik.Az osztálytársaidon is :)
2013. jún. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak magadat add, ne akarj másnak látszani, hiszen az úgysem megy sokáig.
2013. jún. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!