Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Japánban milyen különleges...

Ágoston Noémi kérdése:

Japánban milyen különleges munkák vannak? (ha vannak)

Figyelt kérdés
bővebben: nem olyasmire gondolok, mint egy tanító, aki minden országban van, hanem valami különlegesre, mint amilyenek pl. Kínában vannak (jegyüzér, hivatalos véradó stb.)

2013. aug. 20. 16:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
lol :D ezen most szakadok :D elmegyek Japánba, és hivatásos barát leszek, ez mekkora már :D
2013. szept. 24. 18:49
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem is rossz! Izgalmas és kellemes munka lehet barátnak lenni. :) Én is elmennék barátnak XD
2013. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Hali.

Én meg olyat halottam, hogy Japánban lehet északára alvótársat is bérelni. Bemész a szállodába kiválasztod a lehendő alvótársad és irány a szoba. De ez csak alvótásr semmi sex tapizás vagy hasonló. Csak simán alszatok egyet pizsomában. :D hogy mik vannak .

2013. szept. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Olvastam egy blogot valahol anno, hogy egy amerikai simán megélt évekig abból, hogy 30-40-es nőket kísérgetett ide-oda. Semmi szex vagy hasonló, egyszerűen azért kapott pénzt, hogy társaságba járjon velük, beszélgessen és eljátssza, hogy ők milyen jó ismerősök. Ahogy az egyik nő megfogalmazta: "Bal karomon Gucchi, jobb karomon gaijin, ma rohadt menő vagyok!" (A gaijin külföldit jelent japánul amúgy.)
2013. szept. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
wow..:D
2013. szept. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
ez tök menő :D :D :D
2013. szept. 28. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!