Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Adódott egy munkalehetőség...

Adódott egy munkalehetőség Ausztriában. Szállás ingyenes, de viszont egy ketteságyon kell aludnom egy idegen férfi mellett! Szerintetek? Elvállaljam?

Figyelt kérdés

2013. aug. 26. 07:46
 1/10 anonim ***** válasza:
4%

vinnék egy ilyen matracot- elég jól lehet aludni rajta, a jyskben vettem, így nem lenne zavaró

[link]

2013. aug. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
te nő vagy? úristen micsoda rabszolgamunka lehet ilyen körülmények között...
2013. aug. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dehogy vállald el!!.. Gondolom magyarok szervezik, azok nem szoktak normális munkakörülményeket biztosítani. Aztán ha valami rablógyilkos, akkor mit teszel?! Haygd a francba ezt a rabszolgamunkát.
2013. aug. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson!
2013. aug. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát én nem vállalnám el, pedig én úgy utazgatok, hogy hostelekben alszom mindig, ami sokszor koedudált (néhol még a mosdók is).

De egy dolog eltölteni így 1-2-3 hetet, és más dolog így élni, innen dolgozni járni... Ez, amit leírtál, nem OTTHON.


Ha mégis bármi miatt annyira rá lennék szorulva, hogy menjek, akkor vinnék magammal vagy tényleg valami matracot, vagy hálózsákot. Bármit, ami az ENYÉM.


És persze törekednék arra, hogy minimális idő alatt tovább tudjak lépni.

2013. aug. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez eleg furcsa, nem tudom eldonteni, hogy kamu munka-e vagy valodi. De meg ha valodi is, ha ennyit nem torodnek az emberrel, hogy az alapveto igenyeit (pl privat szfera) tiszteletben tartsak, ha ennyire sporolnak a munkaeron, hogy nem kepesek egy 20.000 Ft-os matracot venni legalabb, akkor en inkabb hagynam az egeszet a francba. Ki tudja fizetnek-e majd, lesz-e ivoviz, wc a munkahelyen, nem dolgoztatnak-e 16 oraban stb.
2013. aug. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én 34 /férfi .A munka nem kamu,raktárban kell dolgozni.Ismerős dolgozik ottan,csak őt az osztrák felvette 4 év után rendesen Osztrák szerződésre.Előtte ő is így járt ki.A szállás azért ingyenes mert közvetítőn keresztül van.A munka hétfőtől vasárnapig.Hétfő-csütörtök napi 10 ó,péntek,szombat 8 ó,vasárnap 5 óra. 6,80 euro/óra tisztán.
2013. aug. 26. 11:53
 8/10 anonim ***** válasza:

Most nézem, hogy azt írtam reggel, hogy "koedudált". Hehe. :D Bocsánat, fél kézzel írtam, mert reggeliztem közben.


A lényeg, hogy nem mennék így szívesen, de, ha muszáj lenne, megoldanám a külön alvást.

2013. aug. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 frequency válasza:

"A kérdező kommentje:


Én 34 /férfi .A munka nem kamu,raktárban kell dolgozni.Ismerős dolgozik ottan,csak őt az osztrák felvette 4 év után rendesen Osztrák szerződésre.Előtte ő is így járt ki.A szállás azért ingyenes mert közvetítőn keresztül van.A munka hétfőtől vasárnapig.Hétfő-csütörtök napi 10 ó,péntek,szombat 8 ó,vasárnap 5 óra. 6,80 euro/óra tisztán."


Az ilyen munkát tartsák meg a mocskos románoknak vagy lengyeleknek.Rendes melóért rendes szállás ahol a melós megfelelő körülmények között kipihenheti magát. 29F

2013. szept. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem vállalnám így. Az megint más, ha 2-3 ember, de a szoba külön van és ZÁRHATÓ! Egy ágyban egy vadidegennel? És tényleg, mi van, ha valami gengszter vagy alkoholista aki büdös, mint állat vagy akármi. Inkább keress valami munkásszállót, ha mindenképpen ki akarsz menni!

Én kimennék, ha éhenhalás/utcárakerülés fenyegetne, de ha más nincs aludnék a raktárban!

2013. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!