Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkalehetőség van, amit egy...

Munkalehetőség van, amit egy második osztályos gyerek mellett lehet időben végezni? Valaki keres esetleg munkaerőt?

Figyelt kérdés
Képtelen vagyok elhelyezkedni, mert csak olyan lehetőségeket kapok, ami mellett a gyerekemet, nem tudom iskolába hordani, illetve érte menni.
2009. júl. 31. 10:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbálj összefogni más szülőkkel, akik a közeletekben laknak, hátha meg tudjátok beszélni, hogy ők a sajátjukkal együtt a te gyereked is elviszik, te meg esetleg este/hétvégén vigyázol az övékre, ha épp menni akarnak valahová. Ha nyugodtabb környéken laksz, megtaníthatod a gyereket is egyedül közlekedni, egy 8-9 éves már eltalál az iskolába és haza. Én annak idején már óvodából is sokszor egyedül sétáltam haza, pedig ráértek a szüleim, csak állandóan önállósodni akartam, és engedtek nekem.
2009. júl. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!