Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valaki felmond, akkor azt...

Ha valaki felmond, akkor azt a legközelebbi munkahelyi kirendeltségbe be kell jelenteni?

Figyelt kérdés

2013. szept. 4. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen munkahelyi kirendeltség? A főnöködnek kell bejelenteni, hogy felmondasz, írásban.
2013. szept. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt megtettem és kaptam is róla papírokat, csak a munkaügyi hivatalba, ahová eleve be kellett jelenteni, hogy dolgozok, oda felmondás után nem kell visszamenni?
2013. szept. 4. 12:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kötelező.

Ha nem vagy jogosult álláskeresési járadékra, és a 45 napos passzív TB jogosultságod alatt lesz új munkahelyed, vagy tudod rendezni a TBd, és később nem akarsz foglalkoztatást helyettesítő támogatást igényelni, akkor szinte fölösleges bejelentkezned

2013. szept. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kikicsoda válasza:

Szerintem meg jobb, ha bejelentkezel, még akkor is ha semmit nem nem kapsz. Ugyanis így nem vagy regisztrálva és így hamisak a foglalkoztatási adatok.

Rengetegen nem maradnak a rendszerben, miután nem jár anyagi juttatás és ez baj, pontosan az előbb írtak miatt.

2013. szept. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen,be kell jelentkezned a munk.központba,mert pl.ha szoc.segélyt akarsz,ez feltétel,hogy lássák,együtt működöl a munk.központtal.
2013. szept. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem akarok semmilyen munkanélküli segélyt, csak azt akartam kérdezni, hogy felomndás után el kell-e menni a munkaügyi hivatalba. Egyébként a segély befolyásolja az árvaellátást?
2013. szept. 10. 11:06
 7/8 kikicsoda válasza:
Na, már csak ezért is menj be, hogy ezt megtudd!
2013. szept. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mármint azért, hogy a munkanélküli segély befoláysolja-e az árvaellátást?
2013. szept. 11. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!