Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Használhatók munkára a nyári...

Használhatók munkára a nyári szünetes diákok?

Figyelt kérdés
Nekem a tapasztalatom az,több problémát okoznak,mint amennyit segítenek! 1.semmihöz nem-akarnak-értenek,álandó felügyelet kell,mert uncsi a munka (csak a pénzért jár be)kószálnak,elbújnak cigizni,kártyázni.Amelyik fiatal dolgozna az stréber,kiszekálják. Az én szerény felmérésem-2nyár alapján-igy néz ki.ELNÉZÉST KÉREK A KB.20%-TÓL,akik megfelelően állnak hozzá.(ezt gépműhelyben,szakmai gyak.fizetés melett, történt)Máshol tönkreteszik a veteményest,gyümölcsöst,vagy a szálítandó árút!
2013. szept. 20. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez esetben csak azt a pár strébert vedd fel akikről már tudod, hogy tényleg megcsinálják a dolgukat. :)
2013. szept. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én irodai munkát végzek és a mi cégünk is alkalmaz diákokat, nincs velük semmi baj, sokat segítenek.

Sőt, nálunk van olyan vezető, aki diákmunkásként jött a céghez. Kimagasló teljesítménye volt, jobban dolgozott, mint a ténylegesen ott dolgozók. Az egyetem befejezése után, azonnal kapott ott munkát, majd két év után osztályvezető lett. Nem rossz karrier.

2013. szept. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
T.válaszadók,persze aki nincs a közelben az nem tud semmit róluk,mert a vezető nem szól,nem akar konfliktust a szülőkkel.Inkább halgatnak,hisz többnyire kollégák,-ne adj isten-főnök gyerekei.Persze minden szülő tündérnek tartja gyermekét!2.válaszadó:én a többségről írtam,természetes hogy diákmunkásból is lehet értékes ember.
2013. szept. 21. 08:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Írjál már helyesen!
2013. szept. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is irodában dolgozom, diákként kezdtek, majd felvettek "teljes értékű" alkalmazottnak, pedig még diák vagyok.. Én azt hallom vissza, hogy jól dolgozom, de ugyanakkor azt is, hogy milyen nehéz jó diákot találni, mert a legtöbb lusta, trehány és nem különösebben okos. Mondjuk lehet, hogy tévedek, de ha belegondolsz ez azért lehet, mert általában azok a diákok mennek el dolgozni (nem mindig, pl én sem ezért dolgozom) akiknek pl kell a tandíjra vagy albérletre, tehát nem olyan a teljesítményük, hogy ingyen tanulhassanak, kollégiumban lakhassanak és kapjanak tanulmányi ösztöndíjat. Így logikus, hogy a legjobban teljesítő, legjobb képességű diákok csak ritkán dolgoznak, míg a rosszabb képességűeknek, akiket nem tudnak otthonról támogatni muszáj.
2013. szept. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!