Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen orrspayt használhatok...

Milyen orrspayt használhatok így szülés előtt? 39+3khm

Figyelt kérdés
Káromra náthás lettem...egész terhességem alatt nem volt bajom és ritkán vagyok náthás, de most utol ért a finishben. :-S Alig kapok levegőt...félek,hogy a szülésben zavarni fog.

2013. szept. 17. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom gyógyszertárból lesz az orrspray. Na most ott gyógyszerészek dolgoznak, akiknek ezt a kérdést fel lehet tenni.
2013. szept. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én tengervizes orrsprayt használtam,szülés előtt 1 héttel betegedtem meg,de szülés előtt 1 nappal mintha elvágták volna.Próbálj pihenni,teázni,sós vízzel gargalizálni,ha fáj a torkod.
2013. szept. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja,és nekem még az infralámpa is sokat segített,de akkor is kapsz levegőt,ha egy melegítőpárnát teszel az arcodra vagy inhalálsz.Jobbulást és könnyű szülést!(utolsó voltam)
2013. szept. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tényleg gyógyszerészek dolgoznak a gyógyszertárban??? Nem is tudtam .... :-D Volt rá példa, hogy nem tudták mit adjanak,mivel kismama vagyok...szóval úgy gondoltam, hogy valaki más is járt már így és neki tudtak ajánlani valamit.
2013. szept. 18. 16:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Strerimar tengervizes orrspray.Van felnőtteknek és babáknak való is!A 2 ugyanaz csak a teteje más.
2013. szept. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!