Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munka érné meg jobban...

Milyen munka érné meg jobban az autószerelő vagy a CNC forgácsoló? Meilyknek van jövője és milyenek a fizetések?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Autószerelő lassan minden 2. házban van. :D. CNC forgácsolónak úgy tudom elég sok a fizetése, a gépipar kezd fejlődni, nagy jövő előtt áll megint.
2013. szept. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát... nálunk vannak gyárak, ahol CNC forgácsolók dolgoznak, én is ilyen helyen álltam alkalmazásban, de közel sem keresnek olyan jól, mint az autószerelők. Pláne, hogy az autószerelőknek mindig akad maszek munkájuk.
2013. szept. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gömbicica ***** válasza:

ha profi CNC-s vagy, leszel, akkor én inkább ezt választanám.

Lehet, hogy autószerelőnek sok a fusi munka, de retkes meló és állandóan fejlődni kell benne (ami nem éppen baj), ahogy fejlődnek a gépkocsik is. Esetleg érdemes 1-2 márkára specializálóldni, és azt a-z-ig tutira kitanulni valami jó helyen.

ha alkalmazott vagy, kevésbé van mellék lehetőség,

ha maszek vagy, akkor a mai modern autókhoz kevés a kulcskészlet (most nagyon sarkitva gondoltam!!!)

Teli vannak müszerekkel.ű

Azt tanuld, amihez kedved van. Életed végéig azt csinálni amit utál az ember, nagyon rossz.

2013. szept. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és a CNC forgácsolást hol érdemes tanulni ??
2013. szept. 25. 19:33
 5/8 anonim válasza:

Így ebben a felállásban az autószerelő. Rossz autók mindig lesznek, megbízható szervizek pedig kevesen vannak.


Ha tovább gondoljuk, és a CNC forgácsolás helyett CNC programozásba kezdesz, akkor már az éri meg inkább.

2013. szept. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gömbicica ***** válasza:
cnc faipar, fémipar?
2013. szept. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és külön van CNC programozó képzés?? vagy köze van a CAD-CAM informatikai témához,
2013. szept. 30. 17:29
 8/8 A kérdező kommentje:
fémiparban
2013. szept. 30. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!