Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet valakiből állatgo...

Hogyan lehet valakiből állatgondozó egy állatkertben?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hol lehet ennek tanulni vagy ilyesmi. Azokra az emberekre gondolok akik idomítják és gondozzák az állatokat. Most középiskolás vagyok gimibe járok késő már arra gondolni hogy ezzel foglalkozhatnék?

2013. szept. 29. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem írj valakinek, aki az állatkertben valami főember, és kérdezd meg :D
2013. szept. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gimi után, ha elvégzed az állatkerti állatgondozó tanfolyamot, itt biztos van:


[link]

2013. szept. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
kb sehogy. totálisan kihalásos alapú a rendszer, rengeteget kell kínlódni mire bekerülsz, de vajmi kevés rá az esély. az egyetlen esély kb., hogy önkéntesként elengedhetetlenné teszed magad, és várod,hogy valaki kihulljon a csapatból.
2013. okt. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igaz, van benne valami, dolgoztam állatkertben közmunkaprogramban, volt két kollégám, szintén közmunkásként kezdték, közben elvégezték ezt a tanfolyamot, ahogy hely adódott, őket vették fel azok helyére, akik valamiért felmondtak. Az biztos, elszántság és kitartás kell hozzá, de nem lehetetlen.
2013. okt. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, ha más nem fog meg lehet hogy megpróbálkozom ezzel:)
2013. okt. 1. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!