Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatkertben szeretnék dolgozn...

Állatkertben szeretnék dolgozni. Hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Nem önkéntes szeretnék lenni, hanem állatgondozó. Hallottam valami szakirányú képesítésről. Ez mi? Hogy tudnék állatgondozó lenni? Mit kell tennem? Mikor kerülhetnék vadállatok közelébe? A válaszokat előre is köszönöm! :)

2013. aug. 15. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
kitartás, általában az egyetem valamilyen állattenyésztői szaka, de nem árt ha közben önkénteskedsz vagy az állatkertben vagy valamelyik természetvédelmi egyesületben, hogy gyakorlatot szerezz.
2013. aug. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen egyetem???
2013. aug. 16. 13:12
 3/6 anonim ***** válasza:
bármelyik amelyiknek állattenyésztő szaka van.
2013. aug. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2013. aug. 16. 14:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, a Budapesti Állatkertbe érettségivel is felvesznek. Nyilván előny mezőgazdasági szakon továbbtanulni. Előny még a munkánál minimum 3 év tapasztalat, ergo elmész egy lovardába vagy állatkereskedésbe (gondolom én). Én is gondozónak készülök.
2013. aug. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
elméletileg érettségivel is igen. Gyakorlatilag az ott dolgozók 90%-nak van egyetemi végzettsége.
2013. aug. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!