Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A vidéki emberek szorgalmasabb...

A vidéki emberek szorgalmasabbak mint a pestiek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 08:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, te hol laksz? Csak hogy tudjam, mennyire vagy szorgalmas. :)
2013. okt. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
36%
Ilyen kérdést csak vidéki tesz fel. :D
2013. okt. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Előző, gratulálok, te ugyanúgy általánosítottál, mint a kérdező...
2013. okt. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
64%
Mindenki általánosít, csak sokan tagadják... :D én általánosító vagyok, te meg hazug általánosító... Melyik a rosszabb? :D
2013. okt. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Pesti vagyok és szeretek gyalogolni, nem vagyok lusta, a piacra is gyalog járok, pedig nincs közel, és hazafelé is gyalog cipeleg két kezemben a több kilót, pedig van bérletem és villamosra is szállhatnék, de jó kis testedzés.

Bringával is egyre többen járnak, mert drága a bérlet és a benzin is.

2013. okt. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Pesti vagyok és nagyon szeretem a vidéki embereket, sokkal dolgoztam is együtt és mind kedves volt számomra, de az ilyen kérdések nagyon tudnak fájni.
2013. okt. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Miért lenne szorgalmasabb az aki gyalogol mint aki siet intézni a tennivalóit és pörgősebb ritmusban él? Aki gyárban dolgozik lustább mint aki disznót etet? Egy menedzser 12-16 óra napi munkával lusta?


Ez a kérdés a kérdező értelmi képességeiről és előítéleteiről szól.

2013. okt. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%

Na most én 1 gyárban dolgozok és van kollégám akit vár otthon a disznó, meg aztán földrajzilag még városi is...

NA Ő AZTÁN HIPERSZORGALMAS!!! XD

2013. okt. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
61%
Pesti vagyok, de nem vagyok lusta. Más a főváros ritmusa, pörgősebb, felfokozottabb. Sokan a 10-12 órás munka mellett még utaznak 1-1 órát oda-vissza. Nyilván nem fogok gyalog menni Dél-Budáról Észak-Pestre, mert kocsival is jó kis távolság. Arról pedig nem tehetek, hogy itt több a szórakozási, vásárlási lehetőség, és nem kell sokat gyalogolni, hogy találj egy bankot vagy dohányboltot, vagy akármi mást is, mert rengeteg van belőlük mindenhol.
2013. okt. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Vidéki vagyok, de nálam lustább embert szerintem nem nagyon ismertek.
2013. okt. 6. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!