Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A pestiek utálják a vidéki...

A pestiek utálják a vidéki lányokat?

Figyelt kérdés
-
2013. júl. 29. 09:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Dehogy, imádjuk őket.
2013. júl. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Miért utálnék? Remélem nem...:)
2013. júl. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Én vidéki lányként mentem Pestre és nem utáltak, egyébként is pl. a villamoson, vagy egy kávézóban hol látnák, hogy én nem Pesti vagyok? Meg lényegében hétköznap ott laktam.

Maximum ha valami tanyasi paraszt lettem volna akkor veszik észre.

2013. júl. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
A tesóm csak vidéki lányokat talált magának mindig, biztos szeret utazni :) Bp-Kecskemét és voltak még távolabbiak is.
2013. júl. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Plázában jártunk egyszer ruhát nézni. Öcsémék mentek elöl, közöttünk volt egy idegen család, mi pedig hátul. Öcsémnek az a mániája, hogy kilátszó az alsógatyával járkál, mert az a fasza és menő, így a közöttünk lévő család megjegyezte:

"Fogadjunk, hogy vidékiek! Azok járnak letolt gatyában."

És igaza volt. Lehet öltözködésileg mások lehetünk? Bár... fene se tudja, nem hinném, hogy alapja lehet ennek. Mégis mondott valamit az idegen apa. :)

Mindenesetre vagy te voltál flegma, furcsa volt rajtad valami, vagy ilyesmi, de a Ppstieken ilyet nem vettem észre, hogy utálnák a nem fővárosiakat...

2013. júl. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
Én nem utálom őket... Miért tenném?
2013. júl. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
6%

Csak akkor utálom őket (de akkor másokat is), ha idejönnek, ellepik a várost, és meg akarják változtatni.

Ha idejönnek, beilleszkednek, és nem okoznak gondot, miért utálnék bárkit is?

Csak ne szerencsétlenkedjenek az út közepén, ne akarjanak itt is mindent megváltoztatni, ne csináljanak vidéket Budapestből...

2013. júl. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
98%

Hogy csinálnának vidéket Pestből? Beülteik Kukoricával?

Vagy napraforgóval? Az szép, feldobná a várost!

Remélem, nem utálják, mert miért is tennék?

Egy ember értéke nem attól függ, hol született, hol él..

2013. júl. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
5%

Úgy csinálnak vidéket Budapestből (és nem "Pestből, mert ugyebár Budapest az Buda, Pest és Óbuda!), hogy idehozzák a lassú, vidéki mentalitást, az urambátyám hozzáállást és a hasonlókat.

Erre gondoltam.

Tisztelet a kivételnek.

2013. júl. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
11%
És természetesen nem azokra gondolok, akik idejönnek egy-két napra nyaralni, hanem azokra, akik tömegesen felköltöznek.
2013. júl. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!