Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor keltek munka miatt?...

Mikor keltek munka miatt? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 05:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én 3 műszakos munkarendben dolgozom. Ha délelőttös vagyok akkor már indulás előtt 1 órával kelek: 4 órakor. A korán kelés miatt elég fárasztónak tartom a délelőttös hetet, ezért is szeretem a délutános, éjszakás heteket.Délutánosban reggel 7 órakor kelek, munka után 11-12 óra mire ágyba kerülök. Éjszakásba 8-8 óra után kerülök ágyba. du 1 kor kelek, főzés és kaja után még vissza fekszem.
2013. okt. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 SzilKa ***** válasza:
100%

Fél 9-9 körül kelek, délre járok dolgozni, így jól bírom.

Annak idején, amikor 6-kor keltem, mindig hullafáradt voltam, nagyon utáltam korán kelni.


egy tetováló

2013. okt. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

4:50-kor kelek.

Egyre nehezebben bírom...

2013. okt. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Én még tanulok, de barátom 4:15-kor kel... Nagyon rosszul viseli, mert így is 5-6 körül ér haza. Van, hogy fél 8-as, akkor negyed 7-kor kelünk, ilyen esetekben meg előfordult már, hogy este 8-9-re ért haza. Ez az első munkahelye, próbaidőn volt szept. 24-ig, szóval muszáj. Rettentő fáradt, de szerencsére vannak még hétvégéink! :)
2013. okt. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
5-kor kelek, és bírom rendesen. 8 órát dolgozom, ahogy azt kell.
2013. okt. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Fél 8-kor szoktam kelni. 10-től 6-ig dolgozom fix munkaidőben. Nincs vele semmi gond, rengeteg időm van reggel munka előtt, meg este is.
2013. okt. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

8-kor kelek, 9-kor kezdek. Ezzel nincs is gond.

Viszont vagy 5-kor végzek, aztán vissza kell mennem még este 8-10-ig, vagy este 8-kor végzek. Ez már felvet problémákat. De a legfőbb probléma az, hogy a párom minden nap 5-kor kel és egy félórára én is fel szoktam vele kelni..

2013. okt. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is 3 műszakban dolgozom: a héten éppen éjszakásban, tehát 21:50-kor kezdek, ehhez 20:00-kor kell elindulnom itthonról a busszal.

Ha reggel 8-kor, amikor hazaérek lefeküdnék aludni semmire sem lenne időm, ezért délig alvás helyett inkább dolgozok valamit itthon. 13:00-kor lefekszem, indulás előtt egy órával szoktam kelni, hogy legyen időm mindenre.


Egész jól bírom, jobb mint a délelőttös, amikor felkelek 3-kor, felszállok a 4-kor induló buszra és fél 6-ra vagyok a gyárkapuban.

2013. okt. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Amado atya ***** válasza:
Általában 2:00-3:00 közt kelek, beosztástól függően. Teljesen hozzászoktam, ha szabadnapos vagyok, akkor is megébredek 4:00 körül.
2013. okt. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

6-kor kelek mindennap, 8 órás munkám van.

Amikor műszakba jártam 5-kor keltem, nálunk forgó volt - nappal, éjszaka, szabad, az eléggé leszívott.

Világéletemben utáltam korán kelni, egyetemen mindig azon voltam, hogy az első órám 10-kor kezdődjön.

Most is jön a tél,, sötétben kelek, hamarosan sötétben caplathatok a hidegben.. :|

2013. okt. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!