Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mi tehetnék ebben...

Szerintetek mi tehetnék ebben a helyzetbe? Hiszen gyakorlatilag a két óvodapedagógusi évem elszállt. és mindent újra kell kezdenem.

Figyelt kérdés
Sziasztok! A következő helyzetbe kerültem: Óvodapedagógusként dolgoztam egy 2007.09.01.-től 2008.08.31-ig..utána kisebb kihagyás után 2009.04.tól 2010.10.-ig, közhasznúként óvodában (óvónőt, dajkát, helyettesítettem ha kellett óvodatitkár voltam). Majd 2012.09.-től 2013.06.30-ig megint csak, mint óvodapedagógus. Most új munkahelyre kerültem októbertől, ahol gyakornokként tudtak besorolni, mivel az évek nem jöttek ki. Szerintetek mi tehetnék ebben a helyzetbe??Hiszen gyakorlatilag a két óvodapedagógusi évem elszállt..és mindent újra kell kezdenem. Holott szinte eddigi életem óvodában töltöttem..most minősítettem kell magam..el vagyok keseredne, de ha nem lehet tenni semmit hát sajnos bele kell törődnöm.(három diplomával óvodapedagógus, fejlesztőpedagógus, pedagógus szakvizsga). Kérem aki tud tanácsot adni segítsen!
2013. okt. 16. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
esetleg új munkahely?
2013. okt. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem egészen világos, hogy mit jelent, hogy "az évek nem jöttek ki".


Ha igazolni tudod az elözö munkaviszonyokat, akkor azt el kellene fogadniuk.

2013. okt. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy az évek nem jöttek ki, hogy pl. az első munkahelyemen nem közalkalmazottként voltam..(amit nem értek hogy lehet) hanem "közcélú" szerep a papíromon..így azt nem számítják be, mint pedagógus. A második munkahelye

m pedig nem volt meg egy égész évem, mivel szerződésem nyáron szünetelt. Tehát két évet dolgoztam, mint pedagógus..és nem fogadják el. Hogy lehetséges ez?

2013. okt. 16. 20:41
 4/4 anonim válasza:
mivel van fejlesztő pedagógusi szakvizsgád, nem gyakonok vagy, hanem pedagógusII-be kell besooljanak. járj utána!
2013. okt. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!