Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van olyan edzés, aminél...

Van olyan edzés, aminél gyakorlatilag a súlyom nem változik, (csak nagyon minimálisan) és a zsír ég rólam, az izom pedig növekszik?

Figyelt kérdés
Szóval értitek... monduk 2 hét alatt le megy rólam fél kiló zsír, és a helyét átveszi fél kiló izom. Tehát - 0,5 kg zsír, +0,5 kg izom :D
2013. szept. 30. 22:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Kezdőknél előfordul rövid ideig egyszerre a két folyamat.

Súlyzós edzés + aerob edzés + szálkásító diéta.

2013. szept. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha szintentartáshoz eszel kalóriákat és közben pedig folyamatosan erösödsz. Az étrendedben megvan minden fontos tápanyag akkor fogod tudni egyszerre a 2-t. Az már más kèrdés hogy ha külön csinálod sokkal gyprsabb.
2013. szept. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Osynho ***** válasza:

"Az étrendedben megvan minden fontos tápanyag akkor fogod tudni egyszerre a 2-t"


Tehát egyszerre egyen kevesebbet és többet is, mint amennyit felhasznál? :/ Azt hogy lehet kivitelezni? :D

2013. szept. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ügyes gyerek vagy te is. A kalória nem tàpanyag hanem energia. A szervezetnek fontos tápanyag a vitaminok ásványi anyagok rost fehérje 2g/tskg és zsír 1g/tskg minimum. A ch nem egy esszenciális tápanyag. Akàrmikor elö tudod állítani. Persze jo ha beviszed mert ezt preferalja a szervezet legjobban energiaforraskent. Tehat amit irtam azt jelenti hogz benne vannak a napi kaloriamennyisegbe amiket irtam azok plusz amen yi hely marad az lesz ch-ból
2013. szept. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Osynho ***** válasza:

Tudom, köszi! ;-)


"A kalória nem tàpanyag hanem energia"


Igen és én nem írtam ennek ellenkezőjét. :) Én arra utaltam, hogy a fogyáshoz kalória mínusz kell, az izmosodáshoz meg plusz. Hogy oldod meg a kettőt egyszerre?


A kis különórát meg köszönöm, bár felesleges volt. ;-)


"Tehat amit irtam azt jelenti hogz benne vannak a napi kaloriamennyisegbe amiket irtam azok plusz amen yi hely marad az lesz ch-ból"


Nade mennyi a napi összes bevitt tápanyag és így kalória? :) Megeszik a srác 2g fehérjét, meg 1g zsírt /tskg, meg hozzá 4g ch-t. Ez tegyük fel több, mint amennyit elhasznál. Akkor hogy szálkásodik? :)

2013. okt. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Én úgy képzeltem ezt el, hogy mivel oylan alkat vagyok hogy ehetek mint az őrült, 0 mozgással és közben semmit nem hízok, ezért csak az izom fog rám menni amikor kondizok. Mert kondi közben ugye ég a zsír, utána zuh be egy fehérje ital... sok kajálás. Az izmok így ugye tény hogy fejlődni fognak, de zsír nem csak h nem megy rám, hanem még ég is kondi közben.
2013. okt. 1. 00:48
 7/20 Osynho ***** válasza:
Akkor ezt rosszul képzelted el. :D
2013. okt. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ugy hogy pont annyit kell enni amennyit elhasznál hogy a súlya ne változzon ezt be kell lőni. Okoska ha egyszer szintentartáshoz kell kalóriákat enni és 4g/tskg ch-val pluszba kerülne akkor kevesebb ch-t kell ennie hogy szintentartson. Ez nem rakétatudomány.
2013. okt. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Osynho ***** válasza:

"Ugy hogy pont annyit kell enni amennyit elhasznál hogy a súlya ne változzon ezt be kell lőni."


Okoska, itt szó nem volt szinten tartásról! Ne beszélj mellé! Arról volt szó, hogy a kérdező egyszerre akar zsírt leadni és izmosodni. Szóval továbbra is várom a megoldásodat, de szerintem hiába. :D

2013. okt. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ahogy írtam is a kettő (izomnövelés, zsírleadás) egyszerre kox nélkül csak kezdőknél szokott előfordulni rövid ideig.

Google-ba: kezdő effektus.

2013. okt. 1. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!