Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Műszaki menedzser/gazdálkodási...

Műszaki menedzser/gazdálkodási mérnök végzettséggel betölthetek logisztikai állást?

Figyelt kérdés

Jelenleg műszaki menedzser alapszakon vagyok, a logisztikai területen tudnám leginkább elképzelni magam. Ez a végzettség elegendő lehet ahhoz, hogy egy logisztikai állásra reális esélyem legyen egy vállalatnál?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. okt. 21. 21:42
 1/2 anonim válasza:
Szerintem elegendő. Van olyan szakirány, hogy logisztika műmenedzseren nem? De ha aggódsz, akkor csinálj még mellé egy felsőfokú szakképzést, úgy biztos el fogsz tudni helyezkedni.
2013. okt. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nálunk sajnos nincs szakirány Műmenen.


Igen, erre gondoltam én is, hogy akkor mellé egy Logisztika FSZ vagy MSc.


Csak az igazság az, hogy szeretnék minél előbb munkába állni, és ha még valamit elvégzek nappalin akkor ez csak 2 évvel később következhet be.

2013. okt. 22. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!