Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mi számít érdekes...

Szerintetek mi számít érdekes diákmunkának?

Figyelt kérdés
Egy barátommal arról beszélgettünk, hogy gyakran elhiszi az ember, hogy diákként elmehet egy konzol boltba dolgozni vagy képregény boltba - lehet, hogy ez valóban így működik külföldön - de nálunk ilyen lehetőség nincs, és ehhez képest minden más munka elég "unalmasnak" tűnik. Természetesen ez nem igaz, ezért vagyok kíváncsi a véleményetekre: Szerintetek melyik LÉTEZŐ diákmunka az ami érdekes/nem unalmas?

2013. nov. 3. 06:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy konzol bolt, vagy ilyesmi sem lehet baromi érdekes egész nap. Én autóalkatrész elosztó raktárban voltam, elég mozgalmas, plusz sok diák volt, el lehetett dumálni az idő egy részét.


De általában a gyári, raktári melók unalmasabbak. Amúgy változó, vannak szakirányú diákmelók, építészeti rajzolás, építősöknek autocades rajzolás, informatikai irányban is akadnak, ez biztos érdekesebb egy szakirányba tanuló embernek.

2013. nov. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!