Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit javasoltok mi tegyek,...

Mit javasoltok mi tegyek, hogy valamivel visszafogja a két legényt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lehet nem jó helyre írok. De nagyon el vagyok keseredve.A csoportban, ahol dolgozom van két fiú,akik kihasználva azt, hogy fiatal vagyok..szemtelenkednek velem.Ezt legtöbbször akkor amikor egyedül maradok velük (a váltótársam rendszerint épp ezekben a helyzetekben tűnik el.)és amint ezt észreveszik kezdődik..pl. alvásidőben mese után megteremtődött a nyugodt légkör erre az egyik énekel a másik beszél..egymást figyelik..és egyik sem akar lemaradni..vagy újabban uzsonnázáskor mindenféle hangot ad (persze az evés nem megy) az egyik csak azért is ,hogy magára hívja a figyelmet..és nevettesse a csoportot és ezzel felborítsa a rendet. Ilyenkor rászólok..volt már arra is példa, hogy próbáltam beszélgetni vele miért jó neki ez a viselkedése..olyankor ígér fűt fűt nem csinálja ezeket a dolgokat..de másnap kezdődik elölről. Úgy érzem a váltótársam se segít ennek a helyzetnek a megoldásban, pedig (miután ma arra tért vissza, hogy a csendes pihenő annyira nem csendes) már neki is nehezen csitultak el..:(Lehet ,hogy mivel nem rég kerültem oda..eléggé rám kaptak..és nem tartanak tőlem.. Előre is megköszönök minden segítséget!

2013. nov. 5. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Vezető óvónővel beszéltél erről, esetleg óvodapszichológussal?
2013. nov. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Az is nehezíti a helyzetem, hogy nem rég vagyok a csoportban.Mivel legtöbbször velem viselkedik így az egyik fiú, a másik nem válogat. Azt gondolom a váltótársam nem biztos,hogy hasonlóan vélekedne a fiúról és én maradok a bajban, esetleg az jönni ki, hogy csak kitalálom..na meg ő úgy van vele mindent oldjunk meg a csoportban.
2013. nov. 6. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!