Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 23 évesen a McDonalds-ban...

23 évesen a McDonalds-ban kaptam csak állást. Nagyon gáz? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sajnos kirúgtak a munkahelyemről már 1 éve (3 évet voltam ott). Azóta mindenhova jelentkeztem (tényleg! kb. 30 állásinterjún vagyok túl), de addig is a szüleimhez költöztem vissza. Elvállaltam addig is munkát a mekiben, mert kell a pénz hogy ne haljak éhen. A szakmámban állást továbbra sem találok, sőt sokan mások sem. Most lett egy lehetőség és kicsivel több pénzért felvettek a McDonaldsba főállásba. Elvállaltam mert nincs választási lehetőségem.


Mit gondoltok nagyon gáz ennyi idősen itt dolgozni? A barátaim szégyellnek emiatt, sokan kinevetnek, a szüleim is eltitkolják hol dolgozom. Barátnőben meg nem is reménykedem (az előző otthagyott 3 hónap munkanélküliség után)


Addig is jelentkezgetek állásokra, járom az interjúkat ahogy elengednek, de úgy néz ki hogy nagyon rossz szakmát választottam és inkább el kéne mennem a meki mellett egy másik suliba. Csak hát az még 1-2 év mire meglesz.


Mi a véleményetek?



2013. nov. 10. 17:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem gáz.
2013. nov. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
*Ja meg hát a képzést meg ahogy érzed:)
2013. nov. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
90%
Van munkád és próbálkozol, ez pozitív. Ne ragadj a mekiben. Amúgy mi a szakmád?
2013. nov. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

23 évesen munkát keresek. SE mekibe, se burgerkingbe, se tescoba se sehova nem vesznek fel.

:(

Örülj hogy van munkád!

2013. nov. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

szerintem nem gáz. Inkább dolgozz a mekiben, mint legyél a "szüleiden élősködő munkanélküli" Ez is meló, amiért pénzt kapsz. addig meg lehet mást keresni, avgy esetleg egy okj-t elvégezni, amiben már tudsz munkát vállalni.


de az se gáz ha a mekiben gondolkozol tovább, biztos ott is vannak belső képzések, tovább jutási lehetőségek.


amugy mi a szakmád?

2013. nov. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

én harmincéves fejjel mentem be jelentkezni, de szó szerint kiröhögtek.

amikor mondtam miért jöttem, az eladó is elmosolyodott, de ő még nem mert nevetni, majd szólt a nagyfőnöknek, és ő mondta h ne is reménykedjek, pedig én is égőnek találtam, de még oda sem vettek fel.

most egy sertés telepen dolgozok ürüléket kell lapátolnom, ez van!

ez ma magyarország....

2013. nov. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kereskedelmi ugyintezo vagyok amugy. Oke hogy van allasom de amikor randin rakerdeznek a munkamra es mondom hogy meki, akkor vege mindennek. Haverok is ezen nevetnek mindig, szuleim is szegyellnek. Testverem meno ugyved.
2013. nov. 10. 18:23
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Egyáltalán nem gáz és örülj hogy van munkád. Engem is sok rokon/ismerős lenézett amikor hasonló helyen dolgoztam, azóta nem is tartom velük a kapcsolatot.


Szerintem próbálj meg mérnöki területen tovább tanulni, ezen a területen sincs kolbászból a kerítés de átlagos tanulmányi eredményekkel, határozott fellépéssel és némi józan paraszti ésszel egész korrekt állásajánlatokat ki lehet fogni.

2013. nov. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

nem egy álom meló,de jobb,mint a semmi.

jelenleg én is kispadon vagyok,piacon árulok ruhákat.

5 éve meg a cégem vezetője voltam,20 embernek tudtam munkát adni.

ez van.

képzelheted nekem is milyen,amikor jön valami ismerős és kérdezi,hogy te meg mit csinálsz itt?én meg mondom itt dolgozom.

2013. nov. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
92%

erre csak egy kedvenc és igaz idézetet hoznék neked, amivel tökéletesen egyet értek:

„… ami pedig a tisztességes munkát illeti: a világon minden kenyérkereső munka tisztességes, amit az ember a legjobb tudása és ereje szerint végez. Isten nem véletlenül úgy teremtett, hogy izzadjunk. Akkor izzadsz, hogy ha dolgozol. Aztán tisztálkodsz és büszke lehetsz magadra. A keményen dolgozó ember szagát csak az nem bírja, aki egyebet sem tesz, mint naphosszat sütkérezik…”

2013. nov. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!