Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szólnátok a többieknek és a...

Szólnátok a többieknek és a fönöknek?

Figyelt kérdés
Egyik munkatársam pszichopata, terrorizál másokat, és természetesnek veszi söt elvárja hogy ne szóljunk másoknak és a fönöknek a viselkedéséröl. Régebben egyikünk szólt a fönöknek emiatt, és ez a kolléga besugónak, árulónak, rosszindulatúnak titulálta azt aki szólni mert. Mert ö elvárja hogy viseljük el azt ha bekettyósodik, kiakad, ordibál stb. Semmit nem lehet vele megbeszélni, agressziv lesz azonnal. Elvárja hogy mindenki hozzá igazodjon. A fönöknek meg másoknak eljátsza hogy szerény, csendes, holott egy gyogyi. Ti szólnátok másoknak meg a fönöknek is a viselkedéséröl, hogy megtudja mindenki valójában milyen ember?
2013. nov. 11. 08:18
 1/10 anonim válasza:

"Egyik munkatársam pszichopata, terrorizál másokat, és természetesnek veszi"


Ezen azt lehet érteni hogy ütöget meg ilyenek?


" Régebben egyikünk szólt a fönöknek emiatt, és ez a kolléga besugónak, árulónak"


És kit érdekel vagy ő ilyen főmuftit játszik ott?Ha ütöget meg basztat akkor már ott elrontottad hogy nem adtad vissza neki mert akkor tudja hogy félsz tőle én ha valaki a munkahelyemen ezt csinálná úgy telibeverném hogy ottmaradna és akkor elhiszed nekem hogy nem leszel terrorizálva :) hozzád se mert majd szólni ezt elhiheted persze nem munkaidőbe amikor vége a munkának püff egy nagyot neki.Mielőtt te azt írod hogy a pszihopata jóval nagyobb darab tőled te meg nem vagy nagy darab akkor több idő lesz mert ha nem érzed azt hogy meg tudod így verni akkor menjél edzeni.Az hogy elmondod a főnöködnek az lehet hogy ez lesz:a munkatársadnak megmondják hogy ejnye bejnye és még jobban fog basztatni,a másik meg ez lenne a legjobb hogy kirúgják de ezt nem hiszem hogy megtennék.

2013. nov. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Te egy óvodában dolgozol, kérdező? Ott szokott ilyen lenni a színvonal, meg esetleg a közmunkaprogramos helyeken a cigányok között. Azonnal összefogni, ahányan vagytok, és szopassátok, ahol éritek. Bezárni, ajtót ráb.aszni véletlenül, időnként a legforróbb italokkal leönteni, vagy ha nem irodista vagy, és árkot túrtok, akkor belelökni naponta kétszer. Főnöknek nem szólni, azzal még sose jutott senki semmire.

Ha jól játsszátok meg, akkor egy hónapot adok neki, utána tovább áll, mindenki örömére.

2013. nov. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút szólni kell a főnöknek, de nem úgy, hogy ő ilyen, hanem egy konkrét ügynél, hogy ma reggel teljesen elfogadhatatlanul dühöngött. Arról akkor meg lesz kérdezvea többi kolléga, és ha ők is ezt mondják, akkor már meg is van az első lépés.
2013. nov. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen az ö szinvonala óvodás szinten van! Felnött ember létére ha valamit el akar érni, vagyis ha valamit mondani akar akkor a másikat bökdösi hogy mondja a másik azt amit ö akar. Tiszta szefós komolyan! Magába motyog, egyik nap azt akarja hogy cserèlj vele müszakot, másnap meg már nem. Kibírhatatlan!!! Mindig ö csinálja a feszkót. Idegeneknek szerènynek, csendesnek mutatja magát, holott egy agressziv dög.
2013. nov. 11. 09:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy szólnék, de ne csak egy ember, hanem a többiek is. Akkor látja a Főnök, hogy ennyi ember nem tévedhet az illetővel kapcsolatban...
2013. nov. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tavaly megcsinálta azt hogy egyik kollégával felhivatott hogy szabira megy, ezért menjek be az ö müszakába dolgozni. Nem ö szól hanem mindig megkér másokat. Rám nagyon rám van kattanva, ha valaki ellenkezni mer vele akkor biztos én hergeltem az illetöt ellene. Holott nem, mert mindeki aki már dolgozott vele az tudja hogy milyen kibírhatatlan, akaratos, agressziv. (hangsúlyozom ezt a fönök elött titkolja)
2013. nov. 11. 09:13
 7/10 A kérdező kommentje:
Pár napja miatta átszerveztem a hétvégém, erre pènteken szól hogy mégis bejön hétvégén dolgozni. Elötte ordibált (ráadásul ügyfél jött, és be kellett csuknom az iroda ajtaját hogy az ügyfél ne hallja az ordibálását) Mondtuk ezt másoknak (akiknek eljátsza a csendest) és csak lestek hogy õ? Ö ilyen?
2013. nov. 11. 09:17
 8/10 anonim válasza:

"Pár napja miatta átszerveztem a hétvégém"


Bolond vagy?egy ilyen k*cs*g miatt?

2013. nov. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Taktikából csináltam mert tudtam hogy másnapra meggondolja magát. Így ha szólok a fönöknek, nem lehet rám fogni hogy nem akartam "segíteni" neki. Tipikusan rám vetíti ki azt amilyen ö maga.
2013. nov. 11. 09:25
 10/10 A kérdező kommentje:
Tanu van rá hogy én megmondtam neki hogy bemegyek hétvégén "helyette" és hogy amikor ordibált, akkor sem vettem fel a stílusát, tiszta nyugodtan beszéltem vele. (ettöl mégjobban bekattant) Ja és paranoiás. Ugye bárki ellent mond neki akkor biztosan én spannoltam fel ellene másokat, most hogy korábban sötétedik, 4 óra után fél egyedül maradni a munkahelyen, ezért valakinek vele kell maradnia. De ezt sem vállalná fel a fönök elött. Tiszta pszichopata.
2013. nov. 11. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!