Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit szólnátok hozzá, ha az 5...

Mit szólnátok hozzá, ha az 5 éves osztálytalálkozóra 2 nappal előtte szólnának, akkor se nektek, hanem egy családtagnak? Elmennétek?

Figyelt kérdés
Nem voltunk jóban egyáltalán, viszont ugyanazon a településen lakunk több volt osztálytárssal is, szólhattak volna idejében.
2013. júl. 11. 11:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem voltatok jóban, akkor felesleges megjelenned, csak rossz kedved lenne.
2013. júl. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Igen, elmennék. Ha már ilyen bunkók, ne alacsonyodj le a szintükre azzal, hogy nem mész el. Menj el, nem muszáj jópofizni, vacsoráztok, vagy nem tudom mi lesz, maradsz 1-2 órát és hazamész ha nem érzed jól magad, kész. De ha nem mész el akkor még te leszel a bunkó, úgyhogy én mindenképp elmennék.
2013. júl. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

És az fontosabb, hogy ne tartsanak bunkónak, mint az, hogy kifejezetten rosszul érezném magam velük? Mindig kiközösítettek és csúfoltak, kibeszéltek.

Véletlenül tudom, hogy már hetek óta szervezik, mert utánanéztem facebook-on és megtaláltam a csoportot, amit létrehoztak.

2013. júl. 11. 11:51
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nekem szóltak időben, ugyanígy, fb csoporton keresztül, de megkeserítették a 8 évemet, csúfoltak, bántottak. Eszem ágában sem volt elmenni, még ha rá értem volna, akkor sem. A 10 évesre talán elmegyek, de csak azért, hogy megmutassam, jobb ember lettem mint ők.
2013. júl. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyanezt csinálták anno. Azt bírtam, hogy az egyik osztálytársam képtelen volt felfogni, hogy már elköltöztünk és más a vezetékes számunk, erre csak azért is azon keresett, ráadásul aznap, amikor volt a buli. Nem mentem el, de nem is bántam. Minek legyek olyan emberek között, akik nem szeretnek? Azóta nem is mentem el egyik osztálytalálkozóra sem, sőt, osztálykirándulásokra sem. Az általánosra azért, mert utáltuk egymást és kiközösítettek, a gimisre azért, mert nem az osztálytársaim között voltak a barátaim, hanem inkább osztályon kívül. Pedig a gimis osztályomat szerettem és ők nem közösítettek ki, csak egyszerűen nem az én társaságom. Minek menjek olyan helyre csak a képmutatás miatt, ahol nem érzem jól magam? Kérdező, nem vesztesz velük semmit, ha nem mész el. Én kihagynám a helyedben.
2013. júl. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Esetemben még a cím se változott, sőt, több osztálytársammal ugyanazon a kicsi településen élünk, egész életükben tudták, hogy hol lakom, tudtak volna időben keresni, nem csak akkor, amikor már megvan az időpont, helyszín meg minden.
2013. júl. 11. 12:31
 7/18 anonim ***** válasza:

Nálunk is most szerveződik az általános sulis osztálytali, de eszem ágában sincsen elmenni. Egyrészt azért, mert az osztály 90 %-a ugyanúgy együtt bulizik, tehát igazából nekik minden hétvége egy osztálytalálkozó, a másik meg, hogy nem túl sok kellemes emlékem maradt meg. Megaláztatások, beszólások ("de csúnya vagy" napi szinten). Azonkívül lehet, hogy pont akkor leszek gólyatáborban.

Én a helyedben nem mennék el.

2013. júl. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem megyek. Különben sem akartam elmenni, de hogy még a szervezésbe se vonnak bele és arra nem képesek, hogy megkérdezzék, nagyjából mikor jó nekem, csak elém rakják a dátumot, helyszínt, még jobban feldühített. Ilyen esetben mindenkit meg kéne keresni, és aszerint összeállítani az eseményt. Lehet olyan időpontot találni, ami mindenkinek jó (legalábbis anyámék, unokatesómék találnak olyan időpontot).

Az, hogy 15-18 évesen valakit semmibe vesznek és mindenből kihagynak, alig szólnak hozzá, még "hagyján", de huszonéves, kvázi felnőttektől nem ezt várná az ember.

2013. júl. 11. 15:29
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem el kellene menned, legalábbis én a helyedbe tuti, hogy elmennék. Már csak azért is, mert ilyen bunkók. Menj el, nézz a szemükbe és ne érdekeljen, hogy ilyen bunkók. Ha nem mész el az is lehet, hogy te leszel a téma, stb. Amúgy lehet, hogy azért hívtak későn, hogy éreztessék, hogy nem akarják, hogy ott legyél és ha elmész, akkor azzal jobban tudod őket idegesíteni,stb.
2013. júl. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
19%

"még a szervezésbe se vonnak bele és arra nem képesek, hogy megkérdezzék, nagyjából mikor jó nekem"... Na vajon mé nem hívtak el, kész rejtély... Ha valóban nem szerettek (és ezt Te írtad), akkor nyilván senki nem fog még a legkisebb mértékben se hozzád igazodni, mivel elsősorban nem rád kíváncsiak... nem ártana, ha az emberben lenne egy kis önkritika... szerintem nem ezt a posztot kellett volna elindítanod, hanem inkább visszaemlékezni, hogy vajon mért utálhatott Téged mindeni??!!


Am meg annak függvényében menj el (vagy sem), hogy van-e ott valami konkrét célod: valakivel találkozni / valakivel kibékülni / valakit megalázni... Ha igen, akkor menj... Ha nincs akk maradj otthon, me annak semmi értelme, hogy ott ülsz egyedül és vágod a pofákat h mindenkire h "ejj, hát ez ugyanolyan nyomorék mint 5 éve"... :)

2013. júl. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!