Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Babázás után visszatérni a...

Babázás után visszatérni a munkába?

Figyelt kérdés

2 év után vissza kell mennem dolgozni. Miért? Több okból, nem is lényeg.

Amitől félek az a visszaszokás... a kollégák, sok új lesz, fluktuáció volt közben. A régiek hogyan fogadnak. Én is változtam sokat. A korábbi vékony, csinosan öltöző csaj, most egy kissé molett és sokszor hulla fáradt mami. Attól tartok nem fogom megállni a helyem újra ott. Bankról van szó.



2013. nov. 14. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, minden rendben lesz. :-)

Arra figyelj, hogy ne csak a gyerekről beszélj, mert másoknak (főleg a gyermektelen kolléganőknek és a férfiaknak) baromi unalmas, ha azt hallgatják, hogy a babócám tegnap azt mondta, hogy anyuuuu és olyan éééédike volt, és a babócám az apucikája fejét megsimogatta, és a babócámnak tegnap husikalevest csináltam...


Nekem azt volt nehéz megszokni, hogy a filceket nem kell azonnal elpakolni. Otthon az alkoholos filc a legmagasabb biztonsági kategóriába esett a késekkel együtt, a munkahelyemen is használat után dugdostam a zárható fiókba. Meg a poharakat rakta mindig az asztal belső részére, ha túl közel volt a széléhez.

2013. nov. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

Én is bankban dolgoztam, és rettegek, hogy nem vesznek vissza! Állati szerencsés vagy, hogy visszavesznek!

Újra minden reggel szépen felöltözhetsz, emberek között lehetsz, nem tartozol azok köze a lusta, elkényelmesedett nők közé, akik minden kifogást megtalálnak, csak ne kelljen dolgozni...

Amikor a második fiam utan visszamentem, előtte egy évig kerestem munkát, mert a régi bankom nem vett vissza. Iszonyú hátrányban voltam, a gyermektelenekkel szemben. Amikor végre sikerült el helyezkednem, soha nem mentem táppénzre, anyukám jött vigyázni, bizonyítottam, hogy nem vagyok selejtes munkaerő, azért mert gyermekeim vannak. Lefogytam, mint lány koromban, rám ne legyintsenek, hogy nem vagyok már jó nő, mert szültem! Pénzt kerestem és nem szolgáltattam ki magamat a férjemnek, így ő is felnézett rám. Persze a gyerekek oviból, iskolából hazahozatalából ő is kivette a részét.

Örülj neki, hogy kellesz a munkahelyeden és ne hagyd, hogy kevesebbnek tartsanak....

2013. nov. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Olvastam egy hozzászólásodat a babázás után újra munkába állásról. Megkérdezhetem, hogy Neked, hogy ment? Köszönöm! Szép karácsonyt Nektek! Nino
2014. dec. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!