Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti abban a szakmában dolgoztok...

Ti abban a szakmában dolgoztok amit az iskolában, tanfolyamon kitanultatok?

Figyelt kérdés
Azt a munkát végzitek amit tanultatok,amit szerettek,vagy egészen mást,amit esetleg nem annyira szerettek,mert nem tudtatok elhelyezkedni abban a munkakörben amit szívesen végeztetek volna,tehát csak kényszerből dolgoztok egy másik munkakörben,munkahelyen,amíg nem találtok egy jobb munkát.
2013. nov. 17. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
hat,ahogy veszzük.kamionsoför vagyok,de autoszerelönek tanultam,dehat neha szerelni is kell.amugy soha nem erdekelt az autoszereles,csak pont a suli mellett laktam :)
2013. nov. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Abszolút nem,csak kényszerpálya az enyém,az éhenhalást azért elkerülöm vele.
2013. nov. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nekem targoncavezetői szakmám van de sehol nem tudtam elhelyezkedni vele sok helyre be sem hívtak visszajelzést is csak elvétve kaptam 1-1 cégtől.

Ugyanakkor jogosítványom is van tehát B kategóriás jogsival fuvart is vállaltam volna az összejött de csak határozott időre. Aztán jött egy lehetőség így kitanultam egy takarítói tanfolyamot amit a munkaügyi központ szervezett, nos az első sorban a gépi takarításról szól, amivel el is helyezkedtem utána egy takarító cégnél ahol javarészt gépekkel takarítok. Igaz nem keresek rosszul mert szerencsére a jogsimnak és az érettségimnek kösz9nhető hogy kaptam egy magasabb munkakört így én többnyire fuvarozok már a cégnek de sokszor kell takarítanom is gépekkel meg mindennel de én viszem ki az embereket én adom át a gépeket, én adom ki a munkát tehát amolyan munkavezetői állásom van de mellette javarészt beszerző vagyok tisztítószerek és egyebek terén plusz van egy takarító brigád egy állandó helyen ahol én biztosítom a tisztítószereket, eszközöket, szemüveget, kesztyűt stb... Kéztörlőket, meg szinte mindent. Tehát nem egy rossz állást fogtam ki mert utazni szeretek, a takarítással is elvagyok bár most nem keresek nagyon rosszul mert mindenki csak 70-80 ezret kap készhez én meg szűken 100 ezret de a semminél több, csak a fix 8 órás bejelentett helyett mindig 10 órázom igazából ez dobja meg a fizetésem, meg ha elmegyek valamiért akkor akár 12-13 órás is lehet a munkaidőm amit nem fizetnek ki de cserébe ha laza nap van akkor jóval előbb hazamehetek csak annyi hogy szánjak időt arra hogy vissza kell mennem az eszközökért meg az embereket haza kell vigyem.

De a munkám önmagában nem rossz de szívesebben dolgoznék targoncásként vagy futárként. Erősen gondolkodom azon hogy kitanulom az autószerelői szakmát esti tagozaton mert az is érdekel csak amikor érettségi után erre került volna a sor kaptam egy állás lehetőséget amiből nem lett semmi és lecsúsztam róla, így gyorsan kitanultam a targoncást mert abba a tévhitbe voltam hogy azzal pár hét alatt találok munkát.

2013. nov. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 .figo. válasza:
Igen , kikövezett utam volt a suliból a melóhelyre!
2013. nov. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!