Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szeretnék rajzot tanulni,...

Szeretnék rajzot tanulni, rendes középiskola melletti tanfolyamon, hol lehet ilyesmit találni?

Figyelt kérdés
Rengeteget láttam neten és kerestem, de nem igazén tudom melyik lenne igazán jó. Rendes rajzos tanfolyamot keresnék amit iskola mellett tudnék elvégezni. Esetleg van jó tapasztalat, vagy olyan amit kimondottan ajánlanátok? Nincs különösebb irányzat, rajzolni tudok az alapok mennek, csak finomítani kéne a technikákon, hogyan árnyékolja, hogyan dolgozzam ki a rajzaimat stb.

2013. nov. 12. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Erről sok jót hallottam:


[link]

2013. nov. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is a jobb agyféltekeset ajánlom!:))
2013. nov. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem rossz de én valami komolyabbra gondoltam, ami nem 2 napos. Jobban szeretnék belemélyülni a dologba.
2013. nov. 13. 15:25
 4/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Ha megveszed a könyvet és a munkafüzetet hozzá, garantáltan elleszel vele hónapokig.

Keresnék egy magántanárt.

2013. nov. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!