Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a teendő, ha az egyik...

Mi a teendő, ha az egyik munkatársad mindent megtesz azért, hogy a munkahelyeden ne érezd jól magad?

Figyelt kérdés

2013. nov. 19. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Első lépésben én szólnék neki, ha folytatja a kellemetlenkedést, akkor szólok a főnöknek. Nem tudom, hol van a te helyed jelenleg a belső céges hierarchiában, ha kisfőnök vagy, akkor szólhatsz kapásból a nagyfőnöknek, ha egyszerű beosztott vagy, akkor elég a közvetlen kisfőnöködnek is.

Ha erre a "fenyegetésre" se hagyja abba, akkor mondd el a felettesednek, hogy konkrétan hogyan, mivel tesz keresztbe neked, vagyis konkrétan milyen dolgokban "manifesztálódik"(jelenik meg) az áskálódása...

2013. nov. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok, ő erre elvben köteles megtenni a szükséges lépéseket, első lépésben szerintem elég annyi, hogy figyelmezteti őt(mármint a főnök), hogy hékás, tudom ám én, hogy mit csinálsz a Jancsival...(most adtam neked, a cikizést elszenvedő beosztottnak egy fiktív nevet)

2. Ha erre nem hagyja abba, akkor jó eséllyel "pályázik" szerintem arra, hogy 2. lépésben kap egy fegyelmit, 3. lépésben pedig kirúgják, és felvesznek helyette újat.


Hacsak nem valami hiperextraultraspeciális helyen dolgozol, ahol 1000 szakmai titok meg speciális szakismeret kell, akkor ezerszámra lehet képzett munkanélküli embert találni minden megüresedett állásra...pláne Magyarországon...

2013. nov. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Kérdés, hogy szakmai, vagy személyes dologról van-e szó.


Szakmai esetben valamiféle moderációs megoldást javaslok (HR, főnök), személyes probléma esetén hívd meg egy kávéra és beszélgessetek.


Ha a főnökkel van konfliktus az gáz, különösen, ha szakmai jellegű. Az alábbi film nagyon tanulságos szerintem és ma is aktuális:


[link]

2014. máj. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!