Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Első munkanapon illik vagy...

Első munkanapon illik vagy nem elkérni a kollégáink telefonszámát?

Figyelt kérdés

Elég rossz a névmemóriám, de szeretném minél előbb megjegyezni a leendő kollégák neveit és gondoltam nem árt, ha megvan az elérhetőségük.

Vélemény?



2013. nov. 19. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Néznék nagyot, ha csak úgy elkérnéd :D

Én elkérem a csapatomtól, de én csoportvezető vagyok, meg külsős helyekre is kimegyünk, így kell egyeztetni.

2013. nov. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2013. nov. 19. 11:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon nem illik.
2013. nov. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha maguktól megadják akkor ok....én pl leszarnám a másik telefon számát,attól h kollega még nem jelent semmit.(ha csak nem haveri viszony alakul ki)
2013. nov. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

egyiktől se szoktam elkérni, sose, és egyiknek se adom meg.

az ok roppant egyszerű: ne zaklassanak munkaidőn kívül a dolgaikkal, főleg céges dolgokkal ne.

a szabadidő az enyém.

2013. nov. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen a munkahelytől függ, és a munkavégzéstől is. Mi nem egy telephelyen vagyunk és nem is mindig az irodában, szóval nálunk egyértelmű, hogy mindenki tudja a másik mobilszámát is.

De ha ott ültök egymás mellett, vagy egymás melletti irodákban, akkor elég felesleges.

Majd kialakul. Szerintem csak úgy ne kérd el, hanem akkor, ha konkrétan szükséged lesz rá valamiért.

2013. nov. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk, te ismerkedni jársz be vagy dolgozni? :D Leghamarabb akkor adnék meg kollégának telószámot, ha a munkahelyen kívül van elintéznivalónk és nem együtt megyünk oda, akkor jó, ha egymásra tudunk csörögni, esetleg még a közvetlen főnök száma jó, ha megvan pl. egyik reggel megrottyansz, oda tudsz szólni. De első nap azért ez a számgyűjtögetősdi ciki.
2013. nov. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Munkahelyen senkinek nem adnám meg, nem is szoktam.Ha bármelyik is tudja a melóhelyen az elérhetőségem, akkor az előbb utóbb kézről-kézre kerül és úgysem bírják ki, hogy valami sz@rért be ne rángassanak, mikor épp pihennék.Szó sem lehet róla.Van egy munkahelyre szánt mobilszámom, azon akkor érnek el, mikor én jónak látom, olyan meg nem nagyon van.
2013. nov. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem eddig csak olyan munkahelyem volt ami több műszakos, ott kötelező megadni a telefonszámokat hogyha valaki folytatja más munkáját és valami nem egyértelmű inkább 5 perc alatt rákérdez telefonon minthogy fél órát fel-alá rohangál és a végén esetleg elrontja. Fizetnek annyit hogy azt a heti 20 percet ne sajnáljam a szabadidőmből.


Ha naponta együtt dolgoztok úgy van lehetőségetek személyesen is megbeszélni a dolgokat, szerintem fölösleges elkérni.

2013. nov. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek. :-)
2013. nov. 20. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!