Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha az eladó érezteti az ügyféllel, hogy mennyire gondterhelt?

Figyelt kérdés
Nem magánjellegű problémákra gondolok, hanem sok az ügyfél, sok a dolga az irodában és akivel csak lehet ingerülten beszél, mint pl. velem, csak mert jól ismerjük egymást. Persze ezt más is hallja és más is látja, hogy szinte már fejetlenségbe torkollik az esztelen kapkodása, pedig nem is sürgeti senki. Nekem is volt üzletem és sokszor el voltam havazva, de szemtől szemben soha nem viselkedtem így. Legfeljebb miután kiment mindenki és egyedül maradtam, akkor fogtam a fejem. Nekem ez kicsit rosszul esik, mert ha hiszi, ha nem, nekem is vannak problémáim, én is sietek mindenfelé, de türelmes vagyok ügyfélként is és szolgáltatóként is. Amikor épp nyugodtan várok, ne vetítse már ki énrám is az ő ingerültségét, mert attól még nem lesz előrébb.
2013. nov. 22. 13:08
 1/2 anonim válasza:
Én egyet értek veled. Ha el szeretne adni valamit és azt szeretné hogy szívesen vásároljanak nála illetve visszatérő vevői legyenek, akkor nem viselkedhet így.
2013. nov. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A csúcs az, amikor a boltban, miközben vásároltam, az eladó hölgy épp a menstruációját ecsetelte a kollégájának.

Egy szó, mint száz: nem helyes. Ahol ilyen viselkedést tapasztalok, oda nem szívesen megyek vissza. Előfordult már, hogy emiatt nem vásároltam soha többé egy bizonyos üzletben.

2013. nov. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!