Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez igaz? Kétszer ugyanott nem...

Ez igaz? Kétszer ugyanott nem lehet az ember közalkalmazott?

Figyelt kérdés
(Kirúgták a gazdasági válság miatt de ha van felvétel nem veszik vissza arra hivatkozva hogy ugyanott már nem lehet közalkalmazott) Van ilyen törvény? (én nem találtam meg)
2013. nov. 23. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár lövésem sincs a jogi részéről, valszeg csak leráztak. Az előző állami munkahelyemen többször is láttam, hohgy visszavettek később valakit.
2013. nov. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez csak kifogás hogy ne vegyék vissza dolgozni. ilyen törvény nem létezik, hogy többször nem dolgozhat ugyanazon a helyen.
2013. nov. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs. Amúgy most közalkalmazottként dolgozok és eddig egyedül akkor hallottam ezt, mikor valaki határozott idővel volt felvéve, akkor is háromszori hosszabbítással. De ott se mondták biztosra, csak valami mendemonda volt.

Szóval biztosan csak leráztak.

2013. nov. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!